Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi járhat a Sugar...

Mégis mi járhat a Sugar Baby-k fejében, mikor ezt az utat választják? Ha te is ilyen lány vagy, miért döntöttél így? Ha erre készülsz, miért fontolgatod ezt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen egy másik, csodált világba csöppen.

Aztán ha megszokta, már nem vált.

Van közöttük apa komplexusos lány is.

Akit én ismerek mindkét okot felsorolta indokként.

Az apa komplexust nem így nyíltan de felismerhetően.

2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem vagyok elég szép hozzá, de egyetemista koromban nagyon gondolkodtam rajta.


Egyébként kellően szegény körülmények között nőttem fel, hogy értékeljem, hogy van pénz. Persze, persze, nem boldogít, de amikor behajtók rúgják rád az ajtót és 2 napja nem eszel, akkor cseszheted az elveidet, főleg gyerekként. A szüleim tanakodtak konkrétan, hogy "eladják" az első alkalmamat még 12 évesen, hogy legyen pénz (nem volt elég magas a pénzajánlat!).

Kirúgtak otthonról, amikor továbbtanultam és el kellett magam tartanom. Mivel több diákmunkám volt (néha esti műszakok is és 8 órakor már gyakorlat katalógussal), ezért csúsztam 2 évet is az alapképzésen. Mennyivel könnyebb lett volna szexelni és szépen mosolyogni egy idősebb úriemberre ahelyett, hogy ételért cserébe korrepetálom a csoporttársaimat és minden télen ugyanazt a lyukas csizmát hordjam évekig, aminek a talpát pillanatragasztóval ragasztottam vissza.

Tényleg, ha szép leettem volna/lennék, akkor simán ezt az utat választom.

2022. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom ugyanaz mint ami a vén perverz péniszek fejében is jár amikor a pénzüket nem pl a családjukra költik, hanem egy félig gyerek 18-22 éves lánykára: nem érzelmeken alapuló kapcsolatot akarnak, hanem más igényeiket kielégíteni. A férfi egy szexi dísztárgyat akar, aki egyben el is hiteti vele hogy ő az atyauristen, a lány meg pénzt akar ezért a szolgáltatásáért.

Ha okos a csaj akkor ezt a pénzt a saját előbbrejutására használja (tanulás, önállósodás) ha meg buta, akkor bízik a férfiban, és azt hiszi hogy kár megalapoznia a jövőjét, mert ez a kapcsolat örökké fog tartani.

2022. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
mert könnyű pénzszerzés, egy alapkereset mellé tökéletes kiegészítő és rendesen ki vagyok elégítve szexuálisan
2022. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2# Szomorú történet. Azt gondolom valakinek te is szép vagy szép leszel. A szépség csak bizonyos alapvetéseket figyelembe véve objektív. Amúgy ne legyél benne biztos, hogy képes lettél volna rá. Nem baj, hogy nem tudod, milyen lett volna.

Remélem szebb történet lesz a jövőd, őszintén remélem.

2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert mindent összevetve jobban megéri, mint nem csinálni. Nem munka és tanulás helyett kell, hanem mellette. Jól meg lehet alapozni a későbbi normális életet.
2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Én nekem van egy fiatal barátnőm akit mindennel ellátok, ő pedig természetéből fakadóan a szolgám/csicskám s imádja hogy domináns vagyok és megalázom. Szerelmesek vagyunk. ;)
2022. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nekem a pénz mellett a fő motiváció az volt, hogy lehet komoly és befolyásos emberekkel ismerkedni (talán szerencse is kell hozzá, egyre kevesebb van fent). Volt egy 7 hónapos kapcsolatom ami komollyá alakult. Aztán 1 hét alatt kirakott. Érzelem mentesen kell csinálni mert lehet sérülni. De jó kereset kiegészítő lehetőség is. Én szeretek beszélgetni, mindig tanulok valamit tőlük.
2022. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert heti kétszer 20 perc szexszel többet keresek, mint teljes állásban. Pedig úgy is többet keresek az átlagnál, de az igényeimet nem fedezi.
2023. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz, pénz.
jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!