Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanácsot szeretnék kérni az...

Tanácsot szeretnék kérni az alábbi "problémával" kapcsolatban, ilyen helyzetben még nem voltam így nem tudom nagyon hogy kezelni ezt?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok, a szóban forgó férfi 30 feletti.

Alapjába véve nem vagyok kirívó viselkedésű, sokkal inkább visszahúzódó, félénk.

Nemrég történt egy baleset a szememmel, ami miatt kórházba kerültem 5 napra, és további terápiákra kellett járnom. Egy helyes, fiatal orvos volt aki mindig megnézte a terápia mennyire lett "eredményes". Illetve ő a második orvos volt aki megnézett, mert az első akinél voltam szabadságra ment és ő vett át. Kezdetben nagyon lenéző volt velem kapcsolatban, a kollégájával szemben aki nagyon rendes volt, mikor szomorú voltam megnevettetett. A viselkedése sokszor lealacsonyító volt, futtábban vetett a sérült testrészre pillantást. Érezni lehetett az ellenszenvet, velem erősebben beszélt, mondhatni "dominánsabban". Egyik alkalommal mikor kontrol vizsgálatra mentem szembe találtam vele magam, lassan végig nézett rajtam tetőtől talpig, de nem köszönt. Ezután kezdtem el érezni mintha kicsit másképp állna hozzám, ám még így is lekezelő volt, éreztette velem a helyzetemet hogyha valami hasonló dolog történik a másik szememmel, "teljesen el leszek cseszve." Ilyet egy ember a másiknak nem igazán mond, össze voltam zavarodva, éreztem a kémiát köztúnk ám mégis így beszélt velem. Bár a beszélgetés végére kicsit normálisabban állt hozzám. Következő alkalommal el kellett mennem a klinikáról ahol kezeltek, a tudtára adtam ezt, akkor váltott át normálisabb hangnemre velem szemben. A keresztnevemen szólítva hívott be, Nagyon udvarias volt, kérdezte hogy tervezek e visszamenni arra az országrészre, próbált elbizonytalanítani hogy ő az aki kezelni tudja ezt a fajta betegséget egyedül úgyhogy jobb volna ha visszamennék, még mielőtt rosszabb lesz a helyzet. Megjegyzem semmit nem fizettem a kezelésért és azután sem kellett volna így szerintem nem a pénzről szólt az egész. Még igy is hogy udvariasabb volt éreztette hogy alatta állok... Miközben beszélt hozzám a haján a tarkójánál párszor végigsimított, utána kicsit ügyetlenebb volt a kukát is felborította.

Készpénznek veszi a mai napig hogy visszamegyek hozzá.



Kíváncsi volnék a véleményetekre.



2022. aug. 9. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy beteg vagy neki a napi 100-ból. Viszont megmosolyogtató hogy 28 évesen úgy jár az agyad mint egy tinédzseré:)
2022. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de mi a kérdés nem értem? Most arra vagy kivàncsi hogy bejössz-e a bunkó orvosnak vagy arra hogy hogy kezeld a vonzalmàt ami vegyül taplósàggal.


Szimplán az is lehet hogy csak ràjött hogy bunko volt veled vagy figyelmeztettek hogy legyen kedves es azert akar megtartani mert nyilvan penz jar minden beteg utan. Ha komolyan erdekelned nem igy alna hozzad es lepasszolna egy masik orvoshoz mert nem etikus az orvos paciens kapcsolat es miutan lepasszolt probalna udvarolni.


De oszinten ki akarna maradni egy taplo orvosnal? Nem erre eskudtek fel.

2022. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* ha komolyan érdekelnéd, nem ìgy àllna hozzàd.
2022. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, annyit írtam a lényege kimaradt... Szóval is-is.

De ahogy írtad ha komolyan érdekelném masképp próbálkozna szóval nem lényeg, de köszönöm a válaszaitokat.

2022. aug. 9. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak óvva intelek hogy aki felsobbrenduen lekezelo az parkapcsolatba sem lesz masabb. De szerintem a dokit lehet figyelmeztette a kedves doki kollegaja mert visszamondtak neki hogy taplo veled. Hidd el ha akarna valamit toled akkor nem akarna megtartani pacienskent hanem passzolna a kedves dokinak. Probalj ne belebonyolodni nekem csak ez a tanacsom.
2022. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
De amugy cuki vagy csak ne legyél naìv.
2022. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy örök érvényű szabály, hogy ha akkor és ott éreztél valamit, akkor az úgy is volt. Nem akarlak megtévesztésben ringatni meg semmi, de vannak férfiak akik taplóvá válnak azzal, aki bejön nekik. Ráadásul orvosként nem sok esélye van nálad, mint páciensnél nyomulni. Persze, ne képzelj bele többet, mint ami.
2022. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

“vannak férfiak akik taplóvá válnak azzal, aki bejön nekik“


Ez nem igaz. Ők nem férfiak, ez egy.

Kettő: ha vannak is ilyenek, nem ilyen szinten azok.

Három: egy szerelmes férfit hat lóval sem lehet befogni, nem fog ilyen megalázóan beszélni vele.

négy: vicces, hogy a kérdező úgy viselkedik legbelül, mint egy ostoba tini.

2022. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy szerelmes.

Az még nagyobb ostobaság leszólni a másikat amiért kiírr valamit nem gondolod?

Több verziót olvastam feljebb, egy dolognak mindig több oldala van, én szeretem meghallgatni mások véleményét is mert olyanra mutathatnak rá amit én esetleg nem veszek észre. Egy érzelmileg a helyzettől független ember reálisabban látja ezeket. Semmi esetre sem akarom azt a köcsögöt befogni, vagy visszamenni hozzá. Soha nem fordult még elő velem hogy valaki ekkora seggfej legyen minden ok nélkül, "férfi" létére, ezért nem értettem mert kétértelmű dolgokat is csinált.

Nem beszélek bele többet a dologba, mint ami, nekem volna a legrosszabb belemenni egy ilyen "kapcsolatba", ahol a másik fél hasonlóan viselkedik.

De nem magyarázkodok tovább, köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 10. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Jelentsd a betegjogi kepviselonel! Az orvos dolga a gyogyitas! Nem beszelhet veled lekezeloen! Erre nincs mentseg! A masik vonalra nem terek ki!
2022. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!