Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez ideàlis? Egy...

TheboyZ kérdése:

Szerintetek ez ideàlis? Egy 172cm fiù alacsony a legtöbb lànynak ?

Figyelt kérdés
Èrdekelnek a vèlemènyek , köccy előrre is. U.I remèlem sok vàlasz jön :D

2022. aug. 10. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
A magasság SEMMIT nem számít. Tök mindegy hogy 150 centi vagy 220, egy a lényeg, gazdag legyél, jóképű és nagydumás, ennyi.
2022. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nem..
2022. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

De basszus, te fiúként, centissel a kezedben jársz, ha meglátsz a jó csajt, rögtön leméred, hogy megfelel-e a magassága? Nem? Akkor miért gobdolod, hogy fordított esetben ez így működik?

Én fiúként, láttam már olyan csajt, aki olyan magas volt, hogy fel kellett rá néznem, mégis rohadt jó csaj volt, meg olyat is, aki ki pöttömpanna volt a maga másfél méterével, mégse volt a világszépe. Mondjuk miért is lenne... Semmit nem számít a magasság.🤷‍♂️

2022. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Én magasabb vagyok. De szerintem felül tudok kerekedni ezen a "problémán". Nem biztos, de van rá esély.

Jelenleg van barátom (magasabb nálam kb 180-185?), nem kérek privit.

2022. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Annak, akivel majd igazán egymásba fogtok szeretni; neki ideális leszel 172 magasan is. Amúgy szerintem 170 cm-től már tuti jó vagy. Keress olyat, aki nem a cipőjéhez akar pasit választani (magassarkúban mászkáljon olyan helyekre, ahová nem mentek együtt; ha zavarja a magasságod, és nem bírjs elfogadni.
2022. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
őszintén te összejönnél egy törpével? mert a nők sem.
2022. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Válassz 172 cm magas csajt
2022. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

#1. Csak a felszínes ribizliket érdekli ez. Esetemben: Jóképű= nem igénytelen, pénz=nem eltartót keresek, nálam csak az számít, hogy ne legyen egy lusta munkakerülő link alak, nagy dumás=nem feltétel, én sem vagyok az stb.

Kérdező: Nem mondanálak alacsonynak. Mellesleg a nők átlag magassága 165 kb. Én is pl. 156 vagyok. Az én platoi szerelmem is alacsony, mégis egy nagy nőcsábász, bár igaz, hogy tényleg nagyon jó képű, szóval ő kompenzálja a méretét. Nálam nem sokkal magasabb, pedig 156 vagyok. De 172-vel szerintem ezen ne aggódj.

2022. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok de ha érdekel a véleményem, nem baj, hogy ekkora vagy, csak ne írj olyanokat mint köccy :D
2022. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az lenne, de én nem vagyok átlagos női magasság.


Az a baj, hogy nagyon sok férfin nincs izom és hiába egymagas/kicsit magasabb egy nőnél, ha a nő egy kicsit is izmos vagy van egy kis alakja, már baromi aprónak és törékenynek hat mellette a rúd lábaival és a kiugró bordakosarával...


Nekem van egy unokatesóm, aki velem egymagas, viszont elég húsos ahhoz, hogy átlagos alkattal még mindig ne egy böhöm benga állatnak érezzem magam, aki az öccsével sétál, mikor együtt lógunk. De pl a párom egy fejjel magasabb nálam és hiába izmos, annyira szálkás, hogy kell ez a magasságkülönbség, mert így azonos vastagságú a combunk, csak neki jóval hosszabb, így érzem, hogy az objektíve vékony karjaival ha átfon akkor eltörpülök az ölelésében és izmosnak, nagynak érzem őt magam mellett. Ha velem egymagas lenne, hááát... Nekem számít, hogy egy férfi nagyobb legyen így vagy úgy. Ne kövér, de ne egy szúnyog.

2022. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!