Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez ideàlis? Egy...

TheboyZ kérdése:

Szerintetek ez ideàlis? Egy 172cm fiù alacsony a legtöbb lànynak ?

Figyelt kérdés
Èrdekelnek a vèlemènyek , köccy előrre is. U.I remèlem sok vàlasz jön :D

2022. aug. 10. 20:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :D
2022. aug. 10. 21:16
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
szívesen kisifú
2022. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem elég hulyen neznek ki azok a párok ahol a fiu 185 cm a lany meg 165 cm

Megolelni se tudjak egymast rendesen

2022. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Őszinte és szókimondó választ akarsz, akkor tessék: Nem tartozol abba a kategóriába, aki az egykilencvenekhez szokott észak-germán rasszból (és egyéb, orrát átvitt értelemben magasan hordó rétegekből) fog nőket válogatni. Nem fogsz. Szerencsédre, van még az emberiségnek a másik 80%-a, ahol a te magasságod az ideál, a norma, vagy még sok is. Tudd, hogy kivel kezdj, és ki után ne szaladj. Ennyi.
2022. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elfogadható a magasságod. 172 centivel bőven találsz nálad alacsonyabb vagy egymagas lányokat is. Vagy akár magasabbat, ha nem zavar az ilyen.
2022. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
152 centimmel nekem pont ideális a 172. De egyébként nálam tényleg nem ez a mérvadó.
2022. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is pontosan 172 cm vagyok és most 28 éves. Összesen 10 hosszú és rövid távú kapcsolatom volt eddig, szóval mindig megoldottam a dolgot, DE!!!

Szívből gyűlölöm, hogy ilyen alacsony vagyok... És tapasztalataim szerint a nőknél az egyik legfontosabb külső tulajdonság a magasság, szóval ezerszer nehezebb a társkeresés így! Hihetetlen sok az elutasítás az alacsonyságom miatt, de 10x már bebizonyítottam, hogy nem lehetetlen, csak azért ez egy óriási hátrány, amivel meg kell küzdeni.

2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Olyan, mint hogyha hatost kellene dobni a dobókockával. Sikerülhet, de azért nem valószínű. A nők tudat alatt is elutasítóbbak az alacsonyabb férfiakkal szemben sajnos, szóval csak az a lehetőség maradt, amit Az ember tragédiájában tanácsolt Isten: "küzdj és bízva bízzál."
2022. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!