Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez introvertáltságnak számít?

Ez introvertáltságnak számít?

Figyelt kérdés

Amikor valakivel beszélgetsz, de csak arra válaszol, amire válaszolni akar, akár neten, akár élőben, miközben magától passzív a beszélgetésben?


(Mielőtt százával jönnének az ilyen válaszok, hogy "Nem introvertáltság, csak nem kíváncsi rád", akkor is van ilyen, amikor ő keres meg, meg személyes találkozásnál is előfordul, akár ki kezdeményezi, így ilyen esetekben ez az alternatíva kilőve)


2022. aug. 11. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen
2022. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%
Igen az
2022. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én eddig mást tapasztaltam introvertáltság alatt (pl. hogy kommunikál, de nem jár társaságban, maximum a szűkebb, kisebb köröket szereti, otthon ülős programokat szeret, nincsenek pörgős hobbijai), de szomorú, ha ezt is lehet ezzel a fogalommal menteni. :(
2022. aug. 11. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem, ne keverd az énközpontú viselkedést az introvertáltsággal.
2022. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én, vagy az 1 és 2 válaszadók?
2022. aug. 11. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem introvertáltság. A hétköznapi életben sokakat elnyomnak a munkahelyén, a családjukban, talán még a párkapcsolatukban is. Természetes dolog, hogy valahonnan pótolni kell a kiesett önbizalmat, így elvárják néhány embertől, hogy érje el náluk hogy akarjanak társalogni. Ezért nem kell rájuk haragudni. Azok a hibásak akik nem tudják ezt elérni az ilyeneknél.
2022. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát. Legalább nem tartod introvertáltságnak. :D
2022. aug. 11. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
6 vagyok. Azért nulláztatok, mert azt mondtam hogy ez nem introvertáltság?
2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem introvertáltság, hanem fölényes és nagyképű bunkóság.
2022. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magától nehezen tud különböző témákat feldobni, vagy nem tudja, hogy mikor mit válaszoljon. A legtöbb introvertált személy nem ilyen. Lehet, hogy ő is introvertált, de valószínűleg nem csak amiatt ilyen.
2022. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!