Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen napod lesz ma? Mit...

Milyen napod lesz ma? Mit tervezel hétvégére?

Figyelt kérdés
Mi a nemed és korod?

2022. aug. 12. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit. Örülök ha nem döglök bele a fájdalomba, úgy megbetegedtem.

28N

2022. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Dolgozni megyek. Aztán ha hazajöttem próbálok mozogni valamicskét. Filmezek egyet. Es alszok. Holnap alszok ameddignmagamtol fel nem kelek, utolérem magam mosással takarítással, maradék időmet hobbikkal eltöltöm.

Magyarul teljesen átlagos hétvégém lesz .

2022. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül leszek otthon a hétvégén: olvasok, netezek, a ház körüli munkákat látom el, gondolkodom a jövőheten (akkor már munka lesz), és az életemen. Esetleg egy 28-45év közti nővel szívesen leveleznék. (F40)
2022. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1: jobbulást


Nekem mára meló lesz, de remélem nyugis nap.

Hétvégén meg a partneremnél leszek akivel összejárok.


29F

2022. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Laza munkanap négyig, aztán irány haza. Konkrét programom nincs a hétvégére, de ez még változhat. Úgyhogy úgy gondoltam pergetem majd a Marvel's Spider-Man Remastered-et, esetleg megnézek valami filmet, vagy sorozatot.

36F

2022. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma veszek valamit ,meg edzek.Holnap bulizom este 26F
2022. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapja helyettesítek felváltva több kollégát a nyári szabadságolások miatt, szóval agyf/szra számítok, mint minden nap. Hétvégére meg ennek kipihenése, plusz szülőknél segítség, fűnyírás és hasonlók
2022. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!