Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy vennétek, ha épp a...

Hogy vennétek, ha épp a pünkösdi hosszú hétvégére rendelnének el extra munkát, miközben év eleje óta azt mondták hogy akkor biztosan nem lesz extra nap? És mindenki programot tervezett?

Figyelt kérdés
És mivel elrendelték az extra napot,így evidensen szabit sem lehet kivenni arra a napra, max "betegnek " lehet lenni, de akkor meg kirúgnak.
2022. máj. 23. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy sima hétvége miatt is morcos lennék.

Nézd, amíg rá vagyok szorulva arra az állásra, addig lenyelném, de ezerrel keresnék másikat, és ha megvan, menekülnék innen azonnal.

2022. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Nézd, amíg rá vagyok szorulva arra az állásra, addig lenyelném"


Az ember mindig rá van szorulva az állásra. ha nem erre hát egy másikra. Szóval átmegyek máshova és ott jobb lesz? Ott is lesznek ilyen húzások.


Az előző helyről épp az ilyen húzások miatt jöttem el, itt akkor dettó ugyanaz van.

Most menjek el új helyre? És ott jobb lesz?

2022. máj. 23. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dolgozunk hétvégén és ünnepnapokon, áthelyezett munkanapok kivételével, direkt ilyen munkahelyet kerestem annak idején, nekem volt választásom, szóval nem örülnék, ha ezen változtatnának x év után.
2022. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Az alapítványi iskolában hétközben sincs munka, nem hogy a pünkösdi hosszú hétvégén, ne kamuzz már.
2022. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Bazsika megszakad a munkában :DD
2022. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!