Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok egy lányos...

Miért nem tudok egy lányos szülővel sem kijönni?

Figyelt kérdés
Annyira rossz emlékeim vannak velük kapcsolatban.Engem sokat bántottak lányos szülők ,férfiak és nők is.
2022. aug. 13. 23:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiús anya vagyok.
2022. aug. 13. 23:05
 2/4 anonim válasza:
Főnökömnek 2 lánya van, ők aranyosak, az apja nem. Közel 5 év alatt, nekem kellett bizonyítani mindig, aztán sok pénzem, energiám is felhasználásra került, de rosszabbak lettek a bevétel ellenére a körülmények, megítélésem, mint akkor, mikor a munkavállalótól elvár bármit, munkavégzés szempontjából.
2022. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez pepitában. 2 lány után született egy fiunk. Azt szoktam mondani, hogy én lányos anya vagyok, csak véletlenül lett egy fiam is. :))) És valahogy sosem jöttem ki a haverjainak az anyukáival, akiknek csak fiaik vannak. Biztos semmi összefüggés, de legutóbb az egyiknek a szülinapi zsúrján (alsósokról beszélünk) seggrészeg volt az összes felnőtt, és párhuzamosan ment az ereszdelahajamat a babazsúrral. Ebben sem én, sem a férjem nem tudunk partnerek lenni.
2022. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Együtt voltam egy szobában egy lányos anyával beteg gyerekek részlegen kórházban és engem szoszerint terrorizált a nő,rendesen féltem tőle.Kint mikor kellett tartani a kisfiamnak valami szerkezetet a fulehez vagy az orrahoz már nem tudom,ott sírtam ki magam.A nő észre vette hogy sírtam.A nővérnek sem tudtam szólni hogy bánt engem lelkileg az anyuka mivel a nővér is szúrkálódott velem.Lányos apák is bántottak .
2022. aug. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!