Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Mészáros Lőrincnek milliárd...

Ha Mészáros Lőrincnek milliárdok forognak a keze alatt, akkor elképzelhető, hogy tényleg egy nagyon intelligens ember?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy az intelligencia és a jövedelem összefüggésben van. Tehát a szegény általában azért szegény, mert buta (nem mindig, de ez van az esetek többségében). Ha Mészáros buta lenne, akkor már rég kifolyt volna a keze közül a pénz. De nem ez történik, hanem hihetetlen mértékben nőtt (és még mindig nő? ) a vagyona.


Elképzelhető, hogy neki tényleg remek üzleti érzéke van?


2022. aug. 14. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Semmi köze a pénznek az intelligenciához. Max azon a szinten van, hogy egy intelligens ember a jég hátán is megél. De pénzt szarni az szokott, akinek sokminden ráfér a pofájára és csak elvétve az, akinek volt egy jó ötlete.
2022. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

"Én úgy tudom, hogy az intelligencia és a jövedelem összefüggésben van"

🤦🤣😁


Hát, ezért által el tegnap előtt a járdalejárót egy bazi nagy autós, mert akkora intelligenciája van. 🤦👏

Mészárosnak csak van egy jó hosszú nyelve, és ő egy báb is egyben.

2022. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A szakember itt elmondja, hogy az intelligencia és a jövedelem összefüggésben van:


[link]

2022. aug. 14. 08:19
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Ugye ez csak valami gyenge provokáció csak félrement és Politika helyett ebbe a kategóriába került? Nyugtass meg, hogy nem élsz ennyire burokban. Lölö egy stróman, a vagyonának semmi köze az intelligenciájához. Guglizd ki a stróman szót is.
2022. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, és szándékosan ide írtam a kérdést, mert Mészáros tulajdonságairól, képességeiről kérdezek.
2022. aug. 14. 08:31
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a strómanok nem okosak
2022. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:


"Stróman (a német nyelvből: Strohmann azaz szalmabáb, szalmaember) a neve a köznyelvben annak a személynek, aki más személy (a háttérember) nevében lép fel, mivel az utóbbi nem tud vagy nem kíván a nyilvánosság előtt szerepelni."


[link]


De strómannak nem választhatnak buta embert, aki mindent elront, nem?

2022. aug. 14. 08:33
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
ha megszólal, neked az jön le, hogy intelligens?
2022. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig a liberálbolsevikok az életképtelen kisemberek, akik csak jajgatni tudnak, meg irigykedni.

Lennének ők is bábok, de ahhoz nyomorékok.

2022. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

#7: Dehogynem, pont az a lényeg, hogy ne legyen egy észlény. Akinek van egy csöpp esze, abból eleve nem lesz stróman. A strómant a "háttérember" irányítja, minél alacsonyabb az intelligenciaszintje, annál könnyebb. Nyilván ezt is hallottad már valami szakértő előadásában


#4

2022. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!