Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek elképzelhető hogy...

Szerintetek elképzelhető hogy az emberi faj előtt is létezett egy intelligens faj itt a Földön? Csak aztán kihaltak és megjelentünk mi.

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 12:18
1 2 3
 1/26 EagleHUN ***** válasza:
100%

Intelligens faj létezett, pl a Neandervölgyiek, de akár több is lehetett.


Technikai, technológiai civilizáció viszont nem!

Abban mi vagyunk az elsők.


Ha nem így lenne özönlenének az előttunk itt élő technikai civilizáció ("megmagyarázhatatlan") leletei a múzeumokba...de nem özönlenek.

2017. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 EagleHUN ***** válasza:
41%

Sőt EQ szempontjából a Neandervölgyi-nek nevezett faj lehet fejlettebb volt mint mi! Ugyanis nem öldökölték saját fajtársaikat. Inkább segítőkészek voltak egymással szemben sőt kifejezetten pacifisták voltak. És ezt társadalmi fejlődéssel elérni volt több mint 200 ezer évük!


És ez lett a vesztük, egy fiatal (akkoriban még alig 10-15 ezer éves) agresszív és gonosz faj kiirtotta őket.

Ja azok mi voltunk...

2017. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

Feltétlen!

Hiszen ők ették ki a dinók alól az összes tojást, hogy azok kihaljanak és legyen életterünk.

2017. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg elképzelhető, a Föld elég idős ahhoz, hogy ha valaha élt rajta más intelligens faj mára a nyomaik totálisan eltűnjenek. Talán nem is hasonlítottak hozzánk és nem is hagytak maguk után ilyen dolgokat mint amikkel mi teleszemetelünk mindent.
2017. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Egyébként a Neander-völgyiek részben beolvadtak a homo sapiensbe :) Tudtak közös utódot létrehozni.


Valami olyasmire gondoltam, mint az utolsó válaszoló

2017. aug. 8. 00:59
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Hihető leletek nélkül nehezen képzelhető el.

4 milliárd éves baktériumokról is van fosszília. Civilizált faj nyomtalanul nem tűnik el.

2017. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
4-essel egyetertek. En pont tegnap hazafele menet gondolkodtam ezen, hogy bar a temeszetben setaltam, fakkal korulveve, es 30 even keresztul ugy gondoltam, hogy a termeszetnel nincs csodalatosabb dolog, es minden ehhez hasonlo elmeletet baromsagnak tartottam, megis egy olyan erzes kapott el, hogy jobban szeretek modern, zart kornyezetben lenni, vedettebbnek erzem magam. S talan ez azert lehet, mert az eloedink is szupertechnikaval vettek korbe magukat. Aztan valami tortent, es ujra kellett fejlodnie az egesznek, meg nagyon primitiv szakaszaban vagyunk elodeinkhez kepest. Azon gondolkodtam en is, hogy miert nincsenek nyomok, leletek. Talan, mert teljesseggel elpusztult. Vagy esetleg mi, kisemberek nem tudunk rola..
2017. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

"egy olyan erzes kapott el, hogy jobban szeretek modern, zart kornyezetben lenni, vedettebbnek erzem magam. S talan ez azert lehet, mert az eloedink is szupertechnikaval vettek korbe magukat."

Pfff, mindenki a saját közegében érzi magát otthonosan, azt szokta meg. A bushmant nem zavarja hogy nincs internetje, még csak fel se merül benne a fogalom.

2017. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

"Hihető leletek nélkül nehezen képzelhető el."


Talán vannak leletek, csak félreteszi őket a tudomány mert nem lehet most mit kezdeni velük, annyira ellentmond a mai állásának. Az ún. oopart leletek tömkelegéről tudunk, ha nem is vehetők egyelőre bizonyítékul semmihez azért nagyon érdekes bogarászni köztük.


[link]

2017. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

"Talán vannak leletek, csak félreteszi őket a tudomány mert nem lehet most mit kezdeni velük, annyira ellentmond a mai állásának"

Gratulálok, sikerült a tudományt teljesen félreértened. Úristen, új irányt venne a tudásunk, új megismeréssel gazdagodnánk, gyorsan dugjuk el! :D

2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!