Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalon a rosszfiúk, később...

Fiatalon a rosszfiúk, később a jófiúk a nyerők a lányoknál?

Figyelt kérdés
Azok a lányok akik fiatalon a menő, vagány, rosszfiúkat kedvelték, később mikor sokat csalódik és családot akarnak akkor képbe jönnek a jófiúk? Igaz ez?
2022. aug. 15. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Milf korban is rosszfiúkkal csalják meg a jófiúkat.
2022. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
visszatért a napiincel?
2022. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Férjnek a jófiú, szeretőnek a rosszfiú.
2022. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert addigra a rosszfiúk börtönbe kerülnek.
2022. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Good guys only win in movies


CC Catch a kedvenceim közé tartozik.

Te sosem hallottad egyetlen számát sem?

Ez az egyik,bár nekem inkább más számai jönnek be.

2022. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5, még ott se nyernek :D.
2022. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Jó példa erre molnár ricsike és berki krisztián.

Ők már ott "lent" menősködnek.

2022. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok fiú van így , legtöbb 25 év körüli férfi még szűz.



Én is így voltam, 17 évesen ne bánkódj miatta.



Jófiú vagy itt a gond, semmi esélyed, én is ilyen voltam 15-20 évesen, most 25 vagyok, és nem volt semmi kapcsolatom ,se csók semmi.



Azt ajánlom változz meg, ha jó fiú, kedves, normális , tisztelettudó vagy, akkor bukfenc a mai lányoknál.



A rosszfiú-korszak addig tart, amíg el nem kezd zuhanni a szépségük és már túl öregek hozzá, a jófiú onnantól kell, amikor már eljött az anyagi biztonság és a családalapítás ideje, tehát egy biztos keresetű, nyugodt, átlagos férfi az ideális.



30 feletti kor ez.



Sokak szerint úgy harminc környékén nyugszik meg a nő és választ olyan társat, akivel a külső és az anyagi kényelem között is kompromisszumot köthet.



Na erre gyúrj 30 felett jó egzisztenciád legyen, kocsi ház, normális legyél apának, és akkor majd összejön veled egy nő. Lehet ,hogy megcsal egy rosszfiúval, de ilyenkor már a hozzánk hasonló jófiúkat is emberszámba veszik, addig meg kiélik az életet, menő pasikkal vannak. Amikor megelégelik a rosszfiúkat akkor kellesz majd Te mint jó fiú 30 évesen, amikor már van stabil ,jó fizetésed, házad ezekért kellesz majd.



Tinikorban meg pláne, levegőnek is fognak nézni.



Sajnos tinikor ez ilyen, itt noname embereket nem vesznek emberszámba.

2022. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Ez nem teljesen igaz!

Én mindig is egy visszahúzódó,lelkis nem menősködő ember voltam,megtehettem volna vagy megtehetném,hogy menősködök,de ez nem az én világom. Ezzel azt akarom mondani,hogy tizen és huszonévesen voltak olyan nők akik engem választottak,sőt olyan is volt aki kezdeményezett helyettem. Izlés kérdése a dolog.


Mondjuk én inkább a mai tizen és huszonéveseket inkább nem minősiteném.

2022. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy Isten nélküli világban istentelen értékek uralkodnak, de egy Istennel teli világban isteni értékek uralkodnak. A kérdés mindig az, mik az értékeid, mi alapján keresel. Nem hiszem, hogy neked azok a nők kellenek, akik a rosszfiúkat választják. Neked olyan nő kell, aki hozzád hasonló lelkileg, aki a lelki társad lesz. Hívő keresztény körökben rengeteg ilyen lány van. Főleg a katolikusok között. Érdemes lehet Istennel foglalkoznod, főleg, ha ilyen lelki lény vagy. Sokat segítene neked. ;)
2023. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!