Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bejöhetek egy rosszfiunak így?

Bejöhetek egy rosszfiunak így?

Figyelt kérdés
A rosszfiu alatt rossz magatartású, határokat feszegető, zsiványkodót kell értelmezni, tehát egy rosszfiunak bejöhet egy csaj akinek 11 dioptriás a szeme, mimóza, csendes, vékony? Hozzátenném kiskorunkba remgeteget összehordtak minket a szüleink, egész jól kijöttünk, mindíg ölelgetett, bár olyan is volt hogy a szekrénybe zárt viccből 😂 akkor ezért utáltam de mostmeg bejön, csakhogy már évek óta nem találkoztunk, nem tudom, hogy számít is bármit az, hogy régebben ismertük egymást de lehet... a személyiségemen éppen dolgozom, hogy más legyek szóval azt nagyon figyelembe se kell venni, annál inkább a 11 dioptriás szemet
2020. dec. 31. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem rosszfiú hanem bohóc.

A rosszfiú az valahol a volt osztálytársamnál kezdődik.



Nem lehet tudni amúgy. Nekem ezek alapján bejönnél. A rossz szem nem befolyásol semmit.

2020. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szemed érzékeny pont számodra, ahogy látom. Tanuld meg szeretni azt, ami hozzád tartozik. Ez is a személyiséged fejlődéséhez tartozik. :)

Másrészt azt mi azt nem tudjuk, hogy neki mi jön be.

2020. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet ha szerényebbet választanál jobban járnál, vagy ha ő abbahagyná e viselkedést, akkor már nem is lenne vonzó?
2020. dec. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Voltam börtönben, ( zsarolás, súlyos testi sértés, okirathamisítás) nekem a leírtak alapján nem jössz be.
2020. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Persze, pár menetre befogsz neki jönni.
2020. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Első körben rossz helyett keress olyat, amelyik gazdag. Valami kocka informatikus vagy politikus vagy ilyesmi. Tedd szét neki a lábad, lesz zsozsó szemműtétre. Utána dobod, és mehetsz a bűnöző után. 20 év múlva meg egyedülálló anyuka leszel 5 purdéval. Így működik az emberiség.
2020. dec. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A sokadik kérdés a 11 dioptriás szemedről. Ha amúgy bejönnél, akkor ez engem nem zavarna. Viszont a kényszeres görcsölés az nem jön be. Üdv!

egy motoros

2020. dec. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit se zavarna, hogy szemüveges vagy.

Én vakság miatt vagyok sokszor elutasítva, vakon születtem. Tapasztalat, hogy sokan meg sem akarnak ismerni, amint e tény kiderül rólam. Téves előítélet, vagy bármi más miatt elutasítanak, esetleg elkezdenek magyarázatokat kreálni, de inkább szó nélkül tűnnek el, mert az egyszerűbb.

2020. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!