Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál ha látnád hogy...

Mit csinálnál ha látnád hogy egy másik autós nekicsapja az ajtaját a te autódnak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Kérnék betétlapot.
2022. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Húúúú... mivel még makulátlan új autóm van, szerintem megverném. De komolyan: biztos nagyon kiakadnék. (Igazából nem verekszem, de na.)


Amúgy a minap az orrom előtt pakolta egy idős néni a táskáját az autómra, majd neki is támaszkodott, és kiszedjen valami kavicsot a cipőjéből. Azóta is ott a tiszta (épp Sonaxból jöttem) hátsó ablakon a zsíros kezének a nyoma.


Na, hát baromi csúnyán néztem rá, és nagyon erélyesen sétáltam az autóm felé. Annyira, hogy még oda se értem, már meglátott, és gyorsan tovább ment. Pedig készültem nagyon csúnyán beszólni neki.


37/N

2022. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Kollegam multkor kiutott valakit mert nekidolt a kocsijanak. Rakiabalt h mi a szart kepzel magarol aztan annak allt feljebb. Hat szarul jart 😀
2022. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jót röhögnék, mert neki magasabb lesz a kára, mint az enyém :)


#WeLoveSuzuki

2022. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leszidnám, és kérném a betétlapot.
2022. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem kérnék betétlapot, mert tampont használok.
2022. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen, amit láttam és hallottam is a koppanást, bent ültem az autóban egy áruház parkolójában. Direkt figyeltem, annyira éreztem, hogy rám fogja nyitni, mert elég közel állt meg. Kiszálltam és kérdőre vontam, persze ő nem nyitotta rá, tagadta, csak akkor nem értem mi más koppanhatotott pont abban a pillanatban, amikor az ajtaja elindult felém. Éppen csak hozzáért, semmi nem látszott és van az autón ennél jóval nagyobb szépséghiba, szóval annyiban hagytam. Jóval több eset volt amikor egy áruházba bementem, mire kijöttem, már ott volt a nyom, vagy csak napokkal később, otthon vettem észre.
2022. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell mindenhová Hummer H1-gyel járni.
2022. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Önuralmat gyakorolnék, hogy ne veszítsem el a fejem és semmi meggondolatlanságot ne tegyek, hanem csak óvatosan mögé lopóznám, fejbebsznám, be a csomagtartóba, majd bedobnám a dunába


:D

2022. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!