Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki köszönéskor nem néz...

Ha valaki köszönéskor nem néz a szemedbe, vagy rád, akkor ő lenéz?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetre gondolok itt, mikor pl. szembe mentek egymással, tehát adott lenne, hogy egymásra nézzetek, de ő valahol elnéz melletted, vagy nem a szemedbe néz hanem mondjuk a “semmibe”. Vajon az ilyen ember lenézi a másikat. ( hozzáteszem, másokra simán ránéz)

2022. aug. 16. 23:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, tényleg sokféle lehetőség van, erre leginkább nekem kell majd rájönnöm, hogy mi lehet az oka valójában.

10-es: ő nem a főnököm :D

2022. aug. 17. 08:09
 12/12 anonim ***** válasza:

volt egy főnököm az mindig a cipojet nezte amikor talalkoztunk. soha nem köszönt vagy nem fogtunk kezet.

csak kiosztotta a feladatokat aztán elment. persze ha valamibe bele kellett kötni rögtön ott volt. egy igazi kis féreg.

aztán amikor felmondtam egy kicsit bosszút is álltam rajta, azóta is emleget állítólag. megkapta ami járt neki.

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!