Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen hosszabb távon a...

Kérdezőférfi kérdése:

Munkahelyen hosszabb távon a lányok jogosan megsértődhetnek arra a férfira aki köszönéskor nem ad puszit nekik?

Figyelt kérdés

Családban ha találkozunk egymással az alap hogy adok.

De mi a helyzet egy munkahelyen? ha kölcsönösen kedveljük egymást akkor a lány elvárja hogy adjak neki puszit gesztusként? vagy nem feltétlenül kell, elég a szia.

Ha igen honnan tudjam hogy az illető szeretne puszit kapni? nehogy az legyen hogy azt hiszem hogy elvárja és félrelök mert nem akar kapni tőlem :D


Ezen elgondolkoztam most nagyon mert van egy lány akitől meghallottam a hátam mögött hogy arról beszél hogy tőlem sose kap puszit az arcára.

Nem tudom hogy ilyenkor jogosan igényli e! Arról van e szó hogy nem csak barátként tekint rám vagy hosszabb távon elvárják hogy ne csak köszönjek nekik?

Ehhez mit szóltok én nem vagyok nagy kötelező puszi kedvelő, mert csak a csapatam 50fős és további 500 kollega van a csoporton kívül ami elég fárasztó lenne napi szinten adni :D



2017. júl. 16. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Családias munkahelyen dolgoztam, mindenki mindenkit ismert, senki nem puszizkodott..voltunk vagy 25en dolgozók, fele nő..
2017. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Én máshova adnèk nekik puszit 😀
2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna, ha adni próbálna.
2017. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen nem szokás pusziszkodni. Soha nem láttam még ilyent, pedig jóideje dolgozom.
2017. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ezen elgondolkoztam most nagyon mert van egy lány akitől meghallottam a hátam mögött hogy arról beszél hogy tőlem sose kap puszit az arcára. " Hát ha ilyen surmó, hogy ezért kibeszél, akkor végképp ne kapjon puszit! Én nem igénylem, van herpeszes kollégám is, hát nem, ne.
2017. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen csak születés- vagy névnapi köszöntéskor szokás puszit adni.
2017. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na akkor csak jól gondoltam az egészet.
2017. júl. 16. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi reggel kezet fogunk, max szülinapkor, névnapkor kapnak a pasik puszit, de csak akikkel extra jóban vagyok

39N

2017. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy lenne egy csinos kolléganő, akinek bejövök, és kezdeményezni akar. Az azért elvárnám, hogy ezt olyankor csinálja, amikor csak ketten vagyunk jelen. :)
2017. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség...Nem értem minek kéne? És, hogy még a háttad mögött hallottad meg? Akkor meg pláne nem adnék. Úgy bírom az olyan embereket akik állandóan puszilkodni akarnak, és ha ez elmarad megsértődnek. Lehet egy szép kedves gesztus, de fűvelfával nem kell azért. DE ha már munkahely akkor max, ha koccintás van, gratuláció, vagy valamilyen köszöntés, akkor belefér 2 puszi.
2017. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!