Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanult ember elkezdi eljátszan...

Tanult ember elkezdi eljátszani a hülyét?

Figyelt kérdés

Férjemről van szó. Diplomás, intelligens ember. Nem akarok belemenni hogy miért de kétkezü munkát kell végeznie. Kérem senki ne írja, hogy keressen más munkát, menjen irodába, stb mert oka van annak ahol dolgozik.

Szóval mióta építkezésen dolgozik, elkezdte játszani a butát. Eleinte a munkatársai között, most meg már otthon is. Pl volt hogy hallottam amint a munkatársai között eljátszotta, hogy ő nem tudja ki a miniszterelnök mert ez nem az ő dolga, úgyis mindegy. Tette a 8 általánost se végzettet. Teljesen úgy viselkedik közöttük pedig vannak ott intelligens emberek, mégis ő a legbutábbnak mutatja magát. Utóbbi időben itthon is helytelenül mond szavakat, úgy csinál mint aki nem tud dolgokat.


2022. aug. 17. 13:11
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Aki korpa közé keveredik….

Sajnos igaz a mondás, töled is tanulnak és te is tanulsz másoktól, de legtöbbször az egyén alkalmazkodik a többséghez, nem pedig fordítva…

2022. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonul a hülyékhez. Ha nem kerül ki onnan ez már csak rosszabb lesz.

Én is tanult vagyok, és építkezésen dolgozom, de nekem nincs közvetlen kapcsolatom a munkàsokkal, csak látom/hallom milyenek. Hát elég belőlük ennyi is.

Mellékesen hozzáteszem, hogy építőipari szakmám is van, tehát nem nézem le őket, de sajna akik ilyen olyan segédek azok nem túl intelligensek. A legtöbbnek a nyolc osztály, ha megvan. De van itt olyan, akinek az sem.

2022. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A közösség tanulmányozása és a retardkodás:


[link]

2022. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazat adok elozo hozzaszoloknak en megiscsak felvetnem a lehetoseget neurologia problemanak is pl demencia. Azert, mert ha otthon is eljatsza a hulyet az eleg furcsa mert megis ki elott? Ott ismeritek nem fog tudni beadni semmit. Nem tudom hany eves de en ennek utananeznek.
2022. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!