Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha valahonnan...

Mit tennétek, ha valahonnan megtudnátok, hogy egy hét múlva az egész Föld mindenestül elpusztul?

Figyelt kérdés

Csak ti tudnátok, senki más, és az információ 100% -ig biztos forrásból származna, azaz semmi esély nem lenne rá, hogy mégsem következik be valamiért. A pusztulás hirtelen történne, azaz egy villanással minden megszűnne, az egész bolygó, tehát nem egy lassú agónia által.


A maradék egy hét alatt miket csinálnátok?



2022. aug. 18. 02:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2022. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1: Hm... Ezt a választ nem értem. Mi köze a kérdéshez egy olyan videónak, ami arról szól, mi lenne egy pénz nélküli világban?
2022. aug. 18. 02:51
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt tennem amit eddig.
2022. aug. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Kivennék szabit hogy be tudjam fejezni az Anna Kareninát...
2022. aug. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3: Bejárnál dolgozni? Vagy nem tudom, mivel telnek a napjaid.


#4: Minek kivenni szabit? Egy hétre elegendő kajára csak van pénzed. Utána meg már nem kell úgyse másra.

2022. aug. 18. 03:16
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Élném tovább a hétköznapjaimat, mert amire nincsen ráhatásunk, az ellen felesleges bármit is tenni. Pedig milyen jó lenne a fizikát is megváltoztatni, hogy vissza tudjunk utazni a múltba és megnézzük hogyan keletkezett a világegyetem, nem?
2022. aug. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha más nem tudja, akkor szabit kellene kivenni, mert a munkaltatod se tudja :D


Azon felül, haza mennek, koltenem a pénzem a legjobb kajakra, elveznem a családom légkörét, szeretném a párom, szólnék azoknak, akiknek tudok, és csak elveznem az életet, a napsütést, növényeket, izeket, stb. Nagyon mást nem tudnék tenni ennyi idő alatt. Ennyi időt meg inkább azokkal töltök, akik fontosak.

2022. aug. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Örülnék, ünnepelnék, mert tuti hogy akkor végre bukna a fidesz. Szerintem simán megérne 1-2 bolygot, de akár az egész naprendszert is, hogy végre eltakarodjanak a tolvajnácik. 1 hétig röhögnék rajtuk, hogy sokra mentettek a csalással megnyert választással.
2022. aug. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Én az elméletén is fennakadtam a kérdésnek.Egy egyszerű hétköznapi ember vagyok, nem tudós.8 milliárd ember él a Földön, de pont csak én tudnám meg ezt az információt?! :) Ez abszurd.

De tegyük fel.

Akkor elmondanám mindenkinek.Hátha megtudja valami fontos ember is, aki tud tenni az ügy érdekében.Vagy esetleg van ilyen helyzetre terv.És mondjuk alternatív megoldás az emberi életre.És így páran, vagy többen túlélhetnék és fennmaradhatna az emberi faj.

2022. aug. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9: Ha van egy sakkfeladvány, akkor nem mondhatod, hogy ahelyett a futó helyett legyen ott inkább királynő, mert a feladvány deklarálta, hol milyen figurák állnak. Ha az a kikötés, hogy senki nem tudja rajtad kívül, és hogy a vég elkerülhetetlen, akkor lényegtelen, mi okozza a pusztulást, és miért csak te tudsz róla, ez van és pont.


Most mondhatnám, hogy pl. egy eddig ismeretlen napfizikai jelenség miatt hatalmas robbanás történik a Nap belsejében, ami miatt 100x nagyobb energiával kezd sugározni, és azonnal kiirt mindent a Földön. És azért csak te tudtad, mert egy földönkívüli űrhajó elvisz téged, megmutatják neked, mi lesz a Földdel, és miért, és visszahoznak. Nyilván senki nem hinne neked. Szóval így csak te tudnád, és esélyed se lenne bármit tenni a megmenekülés érdekében, se egyedül, se másokkal összefogva.

2022. aug. 18. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!