Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálhak, hogyha teljesen...

Mit csinálhak, hogyha teljesen más céljaim, és vágyaim vannak, mint a gyárban az embereknek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a képességeimet nem használom ki. Fölösleges a legtöbb munka, amit a gyárban csinálnak, kb. robotolásból áll az egész.


Úgy érzem olyan dolgot kell csinálnom, amit nem élvezek, sőt, kifejezetten kellemetlen munka a gyárban, de még csak haszna sincs.

Nincs konkrét haszna vagy értelme, szimpla szivatás.


Nem akarok ilyen rossz, és felesleges munkákat végezni. Még csak meg sem lehet élni belőle rendesen.


De a legrosszabb, hogy a többiekkel sem tudok bedzélgetni sok dologról, szinte csak néhány dologról lehet.


Mást szeretnék csinálni. Ami nem felesleges, vagy legalább nem ilyen rossz.


2022. aug. 22. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj ki valami jó szakmát, és akkor lesz választásod...
2022. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát tanulj
2022. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindenki dógozik gyárban...
2022. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Tanulj.
2022. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem minden gyári pozíció robotolás. Én is gyárban dolgozok, de nem vagyok szalagmunkás.


Nem minden gyári munkás hülye, sőt vannak nagyon értelmes, akár diplomás emberek is. Ha senkivel nem találod a közös hangot, akkor nem biztos, hogy a környezeteddel van a baj.


Attól hogy valaki nem gyárban dolgozik, még nem biztos, hogy értelmes. Dolgoztam irodában. Egy hónap elég volt belőle.

2022. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt tudtad, hogy nem csak gyárban lehet dolgozni?
2022. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem értelmesek! Értelmesek, csak nem tudok úgy beszélgetni, de ez attól is függ, hogy mennyire van rá lehetősége az embernek, általában semennyire.
2022. aug. 23. 10:47
 8/14 A kérdező kommentje:
De, csak gyárban lehet dolgozni errefelé.
2022. aug. 23. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg keress munkát másféle
2022. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Errefelé?


Én itthonról dolgozom évek óta. Igaz, hogy tanultam és megdolgoztam a kliensekért. Talán neked is el kellene kezdened felépíteni a saját egzisztenciád, láthatóan több ambíció van benned, mint a környezetedben.

2022. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!