Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálta ezt a csomagpon...

Miért csinálta ezt a csomagponton a kasszás nő?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy magyarázzam el.


Szóval az történt hogy voltam csomagponton, csomagot átvenni. Miután kifizettem a csomagot, és aláírtam amit kellet, hozta a csomagot. És nem csak a csomagot, hanem csomagbontó kést, is és erre elkezdi hogy mi lehet benne és hogy kíváncsi arra hogy mi van benne. Erre fogtam magam, elvettem a csomagot, és elmentem. Iszonyatosan felidegelt had ne mondjam. Miért csinálta ezt?


Elvileg miatta nem rendelnek oda csomagot.



2022. aug. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Elmondta a kitalált sztoridban, megakarta nézni mi van benne. Álmodj másról, ne a csomagbontó kasszás néniről.
2022. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Megnézhetted volna, sértetlen-e a tartalma.

Te meg önérzetesen felfortyantál és elhúztál.

"Elvileg miatta nem rendelnek oda csomagot."

Ezt meg honnan a fenéből tudod?

Beszéltél velük?

Kétlem...

2022. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért akarta felbontani, hogy megnézd, rendben benne van-e a cucc? Vagy valami protokoll van-e esetleg? Mondjuk valami olyan lehet benne, amit tilt a szabályzat (ezt nem tudom, én is csak találgatok, pl. nyávog a csomag)?

Ha tényleg bontogatja a csomagokat, akkor panaszkönyv, csomagküldő cég, fogyasztóvédelem.

2022. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy mű bré volt benne?
2022. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!