Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire rosszindulatúak...

Miért ennyire rosszindulatúak az emberek?

2022. aug. 29. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert jólesik nekik szemétkedni másokkal azért.Én nem szoktam.
2022. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem túl szerencsés ez az általánosítás, miszerint az 'emberek' rosszindulatúak.

Vannak ilyen emberek, ez sajnos nyilvánvaló, de attól én még nem jelenteném ki azt, hogy az emberek ilyenek. Sőt akikkel én eddig életem során találkoztam kimondottan inkább az ellentétei voltak ennek. Pedig sokszor volt olyan eset, hogy nyugodtan megmondhatták volna a magukét nekem, s mégsem tették, hanem kedvesen fordultak hozzám.

2022. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"az emberek"? Tényleg minden ember?

Néhány idézet a válaszokból:

- "barmit ki lehet hozni kemeny meloval evek alatt"

- "barmit el lehet erni"

- "Sok munkával bármit elérhetsz."

- " Igen, olyan szempontból szar a genetikád, hogy fizikai munka nélkül nem tart fent sok izmot a szervezeted, de ez csak átmeneti állapot, én is ilyen voltam. X idő után ugyanúgy elérhetsz arra a szintre mint valaki aki jobb fizikummal indul, csak kicsit több időbe fog neked telni."


Viszont Te már néhány troll megjegyzés után öngyilkosságot emlegetsz. Mit gondolsz, milyen ember lehet az, aki azokat a válaszokat írja?


Én a helyedben nagyon átgondolnám, amit a 22-es írt.

2022. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Valóban rosszak az emberek...romlott az egész világ...de vannak még rendes érző lények...pl én is az vagyok:)
2022. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Ettől érzik jól magukat. De élőben egy szavuk sincs ilyenre
2022. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokan úgy viselkednek, hogy a net a kerítés: e mögött nyugodtan ugathatnak a másiknak, nincs következménye.
2022. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kis tinik akik mindenkit szivatnak maguk körül. Ha felnőnek majd jön a bukta mert rajonnek hogy ők se tökéletesek.
2022. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem esett rosszul az, amiket írtak, mert én is tisztában vagyok vele, hogy nagyon rosszul nézek ki. Persze ezeknek az embereknek nyilván feleslegesen mondanám el, hogy mi vezetett ide, hogy ennyi idősen ennyire rosszul nézek ki egy olyan társadalomban ahol már a külső alapján dől el szinte az is, hogy egy adott munkahelyre felvesznek, vagy sem. A legfájdalmasabb talán az volt, hogy ezeknek a kedves válaszolóknak fogalmuk sincsen róla, hogy mi vezetett ide, hogy így nézzek ki, min mentem keresztül és megyek is keresztül a külsőm miatt. Legtöbb embernek fogalma sincs, hogy elég egy gyerekkori trauma, egy rossz csecsemőkori tápláláskor kialakított étkezési szokás és máris megszületett az "ektomorf" ""genetika"". Persze lehetne ezt oldalhosszúságban boncolgatni, hogy ki miért néz ki jól, és ki miért nem. De szerintem a legjobb üzenet ezeknek az embereknek az, hogy éppen ők is lehetnének az én helyzetemben pontosan úgy, ahogy most én nem vagyok az ők szerencsésebbnek mondott helyzetükben. De az élet hozhatja úgy is, hogy ők is kerülhetnek majd olyan helyzetben egy más területen, amin majd én pontosan úgy nem fogok empátiát és támogatást mutatni, mint ahogyan ők most az én irányomban. Nem vártam el természetesen, hogy hazudjanak, hogy hű de jól nézek ki, nagyon jó fizikumom van. De ennyire undorító, kegyetlen kommentekre nem számítottam már csak azért sem, mert más kérdések alatt folyamatosan mennek a hegyi beszédek, hogy mi, segítséget és támogatást kérők mindent elutasítunk. Mit is utasítunk el ezeken az undorító kommenteléseken kívül?
2022. aug. 29. 17:42
 9/26 anonim ***** válasza:

"Persze ezeknek az embereknek nyilván feleslegesen mondanám el, hogy mi vezetett ide"

- Ezzel a gondolatmeneteddel nem értek egyet. Értem én, hogy nálad esetleg van valami traumatikus az egész mögött, ami miatt úgy látod, mint senki más, de amúgy számít az ok?

2022. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Konkrét emberekre gondolsz?

Vagy majd visszaadod az embereknek azt ami most történő veled? Mert ha általánosságban írod minden emberre akkor nem leszel több mint egy megkeseredett ember aki másokon áll bosszút a vele történtek miatt. De nem mindenki érdemli meg. Mondom ezekre a karörvendo tiniknek meg ne is számítson a véleménye. Elég büntetés lesz nekik ha megtapasztalják magukon hogy az élet senkit se kímél.

2022. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!