Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ennyire rosszindu...

Miért vannak ennyire rosszindulatú emberek?/ kérdésre a válasz (Teszem hozzá, hogy még csak erre az oldalra gondolok, hát még mennyi lehet kint a nagyvilágban)

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, ami így utólag lehet, hogy tényleg hülyeség, DE alapja az van. Csak az az alap nagyon ritka ezért is írom, hogy maga a kérdés tényleg hülyeség.

Lényeg egy témának utána olvastam, mivel velem megtörtént és megijedtem, úgy gondoltam rákérdezek, hátha valaki már tapasztalt, tudja is a választ.


Hát gyerekek, én olyan szintű kioktatást kaptam, hogy az valami hihetetlen.

Konkrétan le hülye pcsáztak, szó szerint. És akkor ez még enyhe, ennél írtak rosszabbat is.

Elírtam egy szót, nem vettem észre csak utóbb, utána csillagoztam, ohh hát annak is volt ám "hangja".

Nem fér a fejembe sokan hogy lehetnek ennyire rosszindulatúak?

Megnézném őket személyesen is, valószínűleg akkor nem lennének ilyen "beszédesek".

Én még mindig nem érzem magam butának, attól, hogy feltettem egy kérdést, mert megvoltam ijedve, mi lesz ha.

Eleve, ha egy olyan kérdést látok, ami hülyeség és én tudom a választ, akkor megválaszolom hogy más is tudja, hogy az úgy van jól.

Én hülye még megpróbáltam el magyarázni is, hogy mi a bajom, azzal, ahogyan reagálnak.

Hát gondolhatjátok.


Igazából csak ki kellett magamból ezt írni, oda már nem akarok válaszolni, mert van egy olyan érzésem, hogy akkor sem értik.


Hátha ebbe a topikban értelmesebbek vannak, talán.:)


Btw: nem azt mondom, hogy ezen az oldalon nincs egy normális ember sem, és mind ilyen ahh, csak azt, hogy sok van belőlük.


2022. júl. 18. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező.


Ezen a weboldalon normális választ nem fogsz kapni, mert a válaszadók nagy része kb... 60-70% 14-18 éves, hülye gyerek. Akik ide járnak trollkodni, viccelődni.

Én 30 évesen is, csak azért írok neked jelenleg, hogy ne írjál ki ide, semmilyen kérdést, mert normális segítőkész választ nem fogsz rá kapni.

További szép estét.

2022. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb esetben, ha egy anonim oldalon egy teljesen anonim ember beléd áll és rosszindulatúan próbált támadni vagy kioktatni azt el kell engedni. Az ilyenek általában csak a saját frusztráltságukat vezetik le.


Ha rám hallgatsz akkor csak az építő jellegű vagy segítő szándékú kritikát fogadod meg, mert ez is segíthet attól még, hogy nem ért veled egyet vagy más a nézőpontja. A kioktatást és a merő rosszindulatot felesleges magadra venni.

2022. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ide csak akkor írj kérdést, ha bírod a névtelen bunkók válaszát. Előzővel egyetértek egyébként. Színvonal itt is van sajnos, de azért több mint a fele normális azért. 😀
2022. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez két részre oszlik.

Vannak azért még segítőkész válaszok, csak éppen egyre kevesebb.


Egyébként abban is kételkedek, hogy mennyi idősek. De ez lényegtelen mert mindegy mennyi idősek egyszerűen ez a rosszindulat nem fér bele egyik korosztályba sem. Sajnos nem csak a fiatalok közt vannak ilyen emberkék, hanem még idősebb, érettebb korosztályban is.


Mindenesetre köszi a véleményed.

2022. júl. 18. 23:40
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

"Én még mindig nem érzem magam butának"

Ne is.


"Hát gyerekek, én olyan szintű kioktatást kaptam, hogy az valami hihetetlen."

Aranyos, hogy ennyire meghatott.

Sok elmebeteg van, és sok rossz is létezik a jó mellett. Meg kell tanulni elfogadni a létezésüket és kezelni őket.

2022. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az építő kritikával semmi bajom nincs, nekem a lekezelő, bunkó válaszokkal van bajom.


Értem, hogy frusztrációt vezet le, na de azért az sem mindegy hogy hogyan, na meg hogy miket kíván ugyebár nekem.


Elengedem, idővel.. De ez most nagyon felbosszantott, régen volt ilyen..

2022. júl. 18. 23:42
 7/13 A kérdező kommentje:

5, de amikor elmagyarázod neki, hogy mi a problémád a válasszal, és még mindig arra az egy szóra vagy adott kérdésre van ráállva.

HIHETETLEN. De komolyan az.

2022. júl. 18. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek nagy része szereti neten kiélni magát, mert itt írhat akármit, nem lesz nagyon következménye:) Ezért van annyi troll, szitkozódó, meg olyan aki képtelen normálisan kifejezni a nemtetszését. Én is futottam bele olyan kérdésbe itt amit butaságnak tartottam, nem álltam le lehülyézni a válaszadót, normálisan válaszoltam meg elmagyaráztam a dolgokat (Az a kérdés konkrétan a teherbeesés-védekezés témakörében volt), és azt kell mondanom hogy nem kerül több energiába az hogy ha normálisan, civilizált ember módjára segítek és válaszolok. Egyik részről senki sem érdemli meg hogy hülyének, idiótának vagy picsának nevezzék, másik részről senki sem születik úgy hogy ő most mindent tud. Szerintem páran engem is kiröhögnének hogy ha elárulnám hogy egy-két dologról csak felnőttként szereztem tudomást, pedig más embereknek alaptudásnak számítana...:D

Nem kerül semmibe normális emberként viselkedni, én pedig mindig is ehhez tartottam magam - Nincs okom arra hogy bunkó paraszt módjára viselkedjek valakivel.

2022. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg hülyeség, nem csodálkozom.
2022. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8, teljesen egyetértek.

Még azzal is érveltem, hogy lehet hogy én ebben a témában nem tudom a választ és ebben kérdeztem hülyeséget, de lehet hogy ő pedig egy olyanban kérdezne totál hülyeséget, amihez én értek, de én inkább elmagyaráznám, hogy következőleg helyesen tudja a választ / miérteket.


Élje ki magát, de azért a határokat szerintem tudni kéne.


És attól, hogy valaki hülyeséget kérdez, máris hülye lesz? Ne húzzál már fel te is.

2022. júl. 18. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!