Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyafognak ennyire 16 és...

Miért nyafognak ennyire 16 és 17 évesek ?

Figyelt kérdés
Unokatesóm is: ahh holnap g.cis iskola ki iratom magam a f.szba, meg hogy ő börtönbe vonul be olyan neki az iskola es sok 15-18 eves ilyeneket irkaltak ki.. ha dolgozni kell menniuk egyszer milesz ezekkel borzasztó
2022. szept. 1. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezd meg tőlük.
2022. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem minden 16 éves ezt csinálja

Én is ugyanilyen voltam...

2022. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
hisztis korszakban vannak, nagyon sok tini ilyen, én is volt annó, hogy nyafogtam mindenen :) majd kinövik... jobb esetben :D
2022. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon jellemző emberi tulajdonság, hogy akinek nincs gondja, az csinál magának.

Akinek jó sora van, az panaszkodik legtöbbet.

Majd ha 20 nap szabadságot kell beosztaniuk egész évre és nem lesz 11 hetes (vagyis 55 munkanapos) egybefüggő szabadságuk, akkor rájönnek, hogy annak kéne örülni, ami van.

És még az a 20 nap is milyen sok ahhoz képest, hogy 50 éve a pályakezdő fiatalnak 12 nap szabadság járt.

2022. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Nekik még tart a lázadó korszak. Emlékszem én is hogy utáltam a sulit. Azóta már tudom, hogy van sokkal rosszabb is. 😅
2022. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Tehát, ők nyáron még munkát se vállaltak, de papi-mami eltartotta...ők lesznek az emberiség hulladékai...
2022. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
4: Igen, és akkor még 6 napos volt a munkahét, 48 óra.
2022. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Én is rühelltem az iskolát, dolgozni menni eskü felüdülés volt.
2022. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert minden ember életében vannak problémák és nehézségek, akkor is ha nem 16 órát kapálnak a szántóföldön. Sajnos rengeteg felnőtt azt hiszi hogy neki a legnehezebb és mindenki másnak könnyű, ez a válaszokból jól látszik. Egy 4 éves gyereknek nagy baj ha elvesztette a kedvenc játékát, egy iskolásnak baj hogy naponta 5 dogát ír, egy felnőttnek pedig baj, hogy túlórázni kell. Ezek a dolgok ugyanakkorra stresszt és szonorúságot képesek generálni adott életszakaszokban. De tudom hogy ennek a felfogásához sajnos empátia kéne, ami itt sokakból hiányzik...
2022. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

9-es, de itt nem arról van szó, hogy máma 5 dolgozatot kell írnia, hanem, hogy nem heverészhet délig, hanem emberi időben fel kell kelnie és be kell mennie az iskolába.

Pl. amikor egy egyetemistának vizsgaidőszaka van, teljesen együttérzek vele. De nehogy már arra kéne empatikusnak lennem, hogy az illető nem tud dögleni egész délelőtt az ágyban.

2022. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!