Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy szinte mindig tudom, hogy mennyi a pontos idő?

Figyelt kérdés

Természetesen anélkül, hogy bármilyen órát megnéznék.

Ezt nem önfényezésnek szántam, hanem tényleg kíváncsi vagyok, hogy más is van ezzel így, illetve ennek mi lehet az oka?


Azért ezt nem úgy kell elképzelni, hogy az éjszaka közepén felébresztenek és tudom a pontos időt, hanem pl 13:13-kor ránézek egy órára 14:41-kor valaki megkérdezi mennyi az idő és néhány másodperc gondolkodás után általában perce pontosan megmondom, hogy 14:41.

Ugyanakkor pl. a térérzékelésem nagyon gyenge, tök nehezen tudom azt elképzelni, hogy pl 2 jobbra fordulok utána egyet balra.



2022. szept. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Jó az időérzéked. Nekem is f*sza amúgy, bár nem ennyire, mint neked, de belövöm saccperkábé, max 2-3 perc csúszással :) Van ilyen, amúgy nem sok hasznunk van belőle, de azért vagány :D
2022. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B2man ***** válasza:
51%
Nálam ez egyszerű(?)...Ismerem a menetrendeket, a helyi emberek szokásait...
2022. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjem is 1-2 percet téved bármikor. Szerintem is menő, én kb néha a napszakot se tudom belőni :D
2022. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval a pontos időt kapásból megmondod, viszont nehezen tájékozódsz? Ezek enyhe autisztikus tünetek.
2022. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy vagyunk páran ebben a helyzetben.

Kedves 4-es!

Páran már mondták nekem, hogy vannak autisztikus tüneteim, szóval lehet van benne valami.

2022. szept. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!