Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a lányok, hogy...

Miért hiszik a lányok, hogy azzal egy férfi rámenős akar lenni, ha segít?

Figyelt kérdés

Fiatalabb férfi vagyok, 30 éven felüli. Mostanában már sok gonosz ember él a földön, tesznek nagyban a másik emberre. Én viszont ahol csak tudok segítek az embereknek. Nemtől, kortol függetlenül mindenkinek. Ha egy anyuka babakocsival le/fel száll buszra, megyek segítek megfogni neki a babakocsit le/feladni, a liftajtót akkor is megfogom, ha látom, hogy még 10 méterre jön a másik ember a lifthez. Alap, hogy ha valaki biciklivel száll be a liftbe, akkor szó nélkül segítek, megfogom az ajtót, hogy könnyebb legyen neki. Mindenki, valaki hálásan is megköszöni a segítségemet. Azonban azt vettem észre, hogy fiatal lányok között van, aki azt látja ebben, hogy lehet azért segítek, mert rámenős akarok lenni. Látszik az. Tegnap pont kerékpárral a litbe szállt be egy lány és megfogtam az ajtót, mondtam tessék, parancsolj... Ő pedig rám sem nézett, sóhajjal mondta, hogy "köszönöm", de úgy mint aki nem jó néven vette volna a segítséget. Gondolom azt hitte, hogy valamit akarok.


A lányok miért hiszik azt, hogy ha egy férfi szívesen, kedvesen segít, lehet hogy rámenős?



2022. szept. 1. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Semmit nem kell csinálnod, csak körbenézned a környezetedben. Konkrétan fekszenek a nők előtt, engedik hogy tapossák őket, csak hogy talán kapjanak egy szép szót, meg persze a gyökér agyukban azt hiszik van esélyük.


A lényeg hogy mikor 10-ből 9 pali fut utánuk, akkor nyilván így fog hozzáállni ahhoz az 1-hez is, aki nem csinál semmit.


Le kell fsni mit hisz más és nem aszerint viselkedni, hogy mit lát bele. Jó magasról leszrom minek tartja ha csinálok valamit.

2022. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
36%
A fiatal lányok még nem tudják értékelni. Úgy érzik, nincs szükségük segítségre, egyedül akarják megoldani.
2022. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez a tapasztalat. Általában a férfiak azt a nőt veszik emberszámba, akitől akarnak valamit.
2022. szept. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Tökmindegy mit csinálsz, az baj lesz.

Melóhelyen majd próbálj nem észrevenni egy csajszit, neked annyi...

Ha bókolsz az a baj, ha nem bókolsz az...sosem tudhatod.

2022. szept. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Incel veszély! :D
2022. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!