Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is hátrány a mai...

Szerintetek is hátrány a mai világban,ha valaki csendes,ès fèlènkebb??

Figyelt kérdés
Sajnos közèpkorú hölgykènt sem tudtam megváltozni semmilyen fejlesztès hatására.Nem a legjobb az èrdekèrvènyesítèsem,de nem tudok sokat csiszolni rajta.Ismerőseim szerint az előlèptetès szempontjából előnyös ,ha valaki rámenősebb.A párom is csendesebb,ès jólelkű is ,ès azèrt szeretem.Nőkènt fontos nekem a biztonság is egy fèrfi mellett..Minden esetben hátrányos a tulajdonságom vagy lehet előnyös is.

2020. okt. 13. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Attol fugg mik a celjaid
2020. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
10 ève járok pszihológushoz,trèningelem magam,ès az alaptermèszet győz.Nem tudok olyan talpraesett,rátermett lenni,mint amit a mai nőktől várnak.Legfontosabb cèlom,hogy legyen folyamatosan a megèlhetèshez elèg munkám,ès adott helyzetben egyedül is fenttudjak tartani egy házat,ès 2 gyereket nevelni.
2020. okt. 13. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem veletlen van ket szuloje a gyereknek, nem egyemberes feladat ez olyan mintha tolem azt varnak hogy emeljek fel egy 100kilos szekrenyt egyedul, a tobbi celodhoz meg nem baj ha csendes es felenk vagy.
2020. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban is ki kène állnom magamèrt.A mai társadalmunk a nőktől kicsit azt várják,hogy szupermenek,szupernagyik legyenek.
2020. okt. 13. 18:23
 5/14 anonim ***** válasza:
A tarsadalombak nincsenek elvarasai mivel nem egy szemely, az emberek tobbsege meg le se szarja h mi van a masikkal.
2020. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok de férfi, hidd el nekem rosszabb. Nem sajnaltatom magam de tény. Egy nőnek ez miért lenne gáz? Nem értem. A férfiak szerint cuki, majd a férjed védelmez. De ha egy férfi ilyen az kinek kell? Nagyon asszociális vagyok.
2020. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz,hogy nem kell senkinek ilyen fèrfi.
2020. okt. 13. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
De igaz sajnos, vagy ha van olyan nő aki elfogadna az nagyon ritka.
2020. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem te írtál ki erről egy kérdést a napokban?
2020. okt. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem pont erről.
2020. okt. 14. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!