Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell azt érteni hogyha...

Hogy kell azt érteni hogyha valaki azt mondja nem a szavak embere, de mellette nagyon sokat beszél?

Figyelt kérdés

Csak mondja, mondja, mondja.De állítása szerint ő nem a szavak embere.

Ezalatt azt értheti hogy nem minden gondolatot tud megfelelően megfogalmazni, kifejezni?



#szavak embere #Szóf.sás
2022. szept. 2. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki nem a szavak embere, akkor az nehezen tudja magát kifejezni, inkább nem beszél.


Jelen helyzetben egy hazug, álszent emberrel van dolgod, mert aki sokat beszél, arra nem lehet azt mondani, hogy nem a szavak embere.

2022. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nem is tudja mit jelent :D
2022. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért szoktam ezt mondani magamra, mert mondjuk bizonyos helyzetekben nem biztos, hogy megfelelően fogalmazok, jól fejezem ki magam, stb. Hirtelen ezt a választ sem tudtam, hogy írjam, hogy értsétek.😅 De ettől függetlenül van amikor én is képes vagyok sokat beszélni, ha olyan a téma.
2022. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy "fából-vaskarika" jellegű meghatározás.

Az illető vagy nem érti, hogy mit is takar ez az állítás, vagy hazudik.

2022. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!