Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha munkám lesz és 6ra kellesz...

Ha munkám lesz és 6ra kellesz majd munkába mennem szóljak a lakótársamnak hogy ne 11 után menjen fürödni mert hamar kelek es aludnek?(szinte mellettem van a furdoszoba) Hogy mondjam ezt nem bántóan? Remélem érteni fogja mert ha nem elég ideges leszek

Figyelt kérdés
Pedig volt rola szo h majd mikor ki menjen furodni. Bar meg nincs munkam igy nem zavar de ja jolenne kompromisszumot kotni. Csak hát testvérpár van elvannak nemis szolnak hozzam egesznap nem latni oket
2021. szept. 6. 23:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Szobát nem tudsz cserélni velük?
2021. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
2 szoba van.
2021. szept. 6. 23:31
 3/38 A kérdező kommentje:
Az enyem meg az ővéjük
2021. szept. 6. 23:32
 4/38 anonim ***** válasza:
58%
Igen, erre céloztam, hogy te költöznél az övékbe, ők meg a tiédbe...
2021. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Oda is lehet sztem siman hallani. Meg basszus 30percig folyatja kb a vizet.
2021. szept. 6. 23:45
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Veled se laknék együtt... még nincs is munkád, még fel sem merült a probléma, hogy tudsz e aludni attól, hogy ők épp fürdenek, de te már most idegbajos vagy.
2021. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Volt egy virsli amit felbontottam ugy emlekszem 2t hagytam 2t meg megsutottem es az ő oldalukon volt nemtom h ahhh lehet ettek belole 2t mig hazamentem sőt az egyik vizem is olyan mintha máshol lett volna. Mikor visszaértem.
2021. szept. 6. 23:48
 8/38 anonim ***** válasza:
77%
füldugó, minden ilyen jellegű probléma megoldva.
2021. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Ne szólj. Ő is ugyanúgy fizet, hogy a saját tempójában élhessen. Te meg reggel fogsz mozogni és nem hagyod aludni a hajnali készülődéssel.
2021. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Én éjszakás voltam, mégse vártam el a lakótársamtól hogy ne készülődjön reggel amikor neki menni kell. Amíg nem fölösleges hangzavart csinál (random ordibálás, zenebömböltetés stb) addig el kell fogadni hogy nem egyedül élsz.
2021. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!