Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy ha kicsit is...

Mi az oka, hogy ha kicsit is hibázok egyből a halálával fenyeget?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 25 éves férfi vagyok, otthon lakok a szüleimnél.

Ha hibázok pl vezetés közben pl.: ismeretlen úton belemegyek egy kátyúba akkor anya azt válaszolja öngyilkos leszek tényleg, bárcsak agyvérzést kapnék és megdöglenék. Ha ez fordítva van, anya megy egy kátyúba én meg se szólalok.


Egyszer rossz helyen parkoltam kaptam egy figyelmeztetést, erre anya minek élek, semmirekellő fiam van, sehol nem fogja megállni a helyét, igénytelen, semmi nem lesz belőled, putriban fogsz lakni. Bárcsak itt is nem élnék már. Legszívesebben megvernélek, mert ilyen vagy. Meg mindig feleselsz(ez nem igaz, csak amikor úgy van kiállok ,hogy valamit nem én csináltam). Amikor ezt a figyelmeztetés volt csak nem büntetés akkor az ágyon sírt, hogy milyen fia van.

Amikor anya átment a piroson, 50 ezres büntetést kapott nem kezdtem vele ordítozni hanem vigasztaltam. Meg faluban lakok, itt azért számít az emberek véleménye.


Egy kis hibát vét az ember egyből öngyilkos leszek, minek élek, kár segítenem téged hálátlan vagy. Túlbuksizod a dolgokat, semmi semmi nem lesz belőled.


Volt olyan ,hogy azt mondtam jó melegem van, erre ő beugrott a kocsiba és ahová mentünk volna száguldozott, és ordította közben másra nincs meleg, másra nincs? Tényleg az kéne abbahagynánk mindent, és menne a vonat alá.



Az a legviccesebb ,hogy más előtt nyugalommal van, türelmes, megértő de ha én vétek egy kis hibát is akkor én egy utolsó kaka ember vagyok, egy emberi hulladék.

Más is mondta milyen kedves az anyukád, csak ha egy kis hibát vétek, olyan undorítóan kezd el velem beszélni, hogy a legutolsó kakának lehord, meg minden elképzelhető mocsoknak. Nevelőapám ilyenkor szintén elkezd engem szapulni, ő is minden féle sz@rnak lehord ilyenkor. Csak ő a halálával nem fenyegetőzik, mindig azt mondja semmi semmi nem lesz belőled, igénytelen vagy, bekerülsz egy jobb munkahelyre már kis is fognak dobni. Sehol nem fogod megállni a helyed.



Mondjuk pár éve ilyen a helyzet nálunk.



2022. szept. 2. 08:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pedig dolgozok, itthon is van egy kisvállalkozásunk abban is, munkahelyen is. De kis hibát vét az ember már ordítozás van, elköltözni nem tudok, még 25 évesen csókszűz vagyok, nincs párom annyit nem keresek albérletbe lakhassak.
2022. szept. 2. 08:47
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak egy kifogás a részedről, hogy miért nem költözöl.

Vegyél ki egy szobát!

Viszonylag kevés megtakarítás elég, hogy így bérelj bármit is és ha szerencséd van még jó társaságod is lesz.

Mérgező környezetben élsz és csak rosszabb lesz.

El tudom képzelni milyen kritikus lenne anyád, ha bárkit is haza vinnél.

Ezért nem volt eddig sem senkid, mert minden lehetséges módon letöri az önbizalmad.

2022. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Meg anya se enged elköltözni.
2022. szept. 2. 09:55
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Én anyám detto. Gusztustalan féreg, egyiknek sem kellett volna gyerek!


Tegyél félre egy kis pénzt, kérj segítséget a haveroktól, aztán próbálj meg elköltözni! Tényleg csak rosszabb lesz, ha maradsz.

2022. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

25 éves vagy és anyád nem engedi hogy elköltözz...

Hát ne haragudj de tényleg életképtelen vagy...

2022. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert mit csinál, megver? Vagy rád kiabál?

Komolyan! Leírod hogy 25 éves férfi vagy.

Anyukám nem enged...

2022. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

"Meg anya se enged elköltözni."

Bocsi, de... hacsak nem vagy gyámság alá helyezve, akkor ilyen nincs. Ez nem engedélyköteles dolog.

2022. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A következő ilyennél megmondod neki, hogy hajrá, csak szebb lesz a világ ilyen érzelmi zsaroló mártír férgek nélkül. Aztán elköltözöl és élete végéig felé se nézel.
2022. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól fél, ha a saját lábadra állsz, ő egyedül marad a saját félelmeivel, ezért zsarol. Ha vannak terveid az életben, párkapcsolat, önálló élet, stb... gyűjtsél pénzt, költözz el, szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert nem lesz boldog, ha megléped és telefonálgatni, üzengetni fog.


Tanulj az én példámból, aki már 45 éves vagyok, eddig még nem mertem megtenni azt, amit tanácsoltam, ehelyett inni kezdtem és beleragadtam egy tiédhez hasonló helyzetbe.

2022. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
100%
Tipikus érzelmi zsarolás. Hagyd figyelmen kívül vagy mondd ilyenkor azt, hogy "ahogy gondolod, anya". Hidd el, nem lesz öngyilkos. Akkor sem, ha fogod magad és elköltözöl, amit legfőbb ideje megtenni.
2022. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!