Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aloés céget reklámozó...

Van aloés céget reklámozó ismerősötök?

Figyelt kérdés
Nagyon viccesek, hogy most úgy próbálnak tagokat beszervezni, hogy naponta posztolnak magukról, hogy milyen boldog életük van stb. Neked van ilyen ismerősöd? Gondolom mindenki tudja melyik cég.
2022. szept. 2. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nekem elegendő egyetlen MLM-es megnyilvánulás közösségi oldalakon vagy élőben ahhoz, hogy egy életre elfelejtsem az illetőt.
2022. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Régen még küldték a körüzeneteket, meg elráncigálták az embereket előadásokra. Ezt gondolom mindenki megunta. De amit most művelnek még szánalmasabb.
2022. szept. 2. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm nincs, de egy csomagátvevő ponton dolgozom, ahová egy bácsi kb hetente kapja az ilyen csomagokat. Minden alkalommal mikor jön értük, megpróbál rábeszélni, hogy kezdjek bele én is, mert ez milyen jó munkalehetőség...
2022. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hála az égnek. Csak ilyen avonos idiótapicsa van, a második posztja után töröltem és tiltottam is.
2022. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Van igen, és agyfaszt kapok tőle, hogy kb nincs mit enni, mert minden fillérjét erre a szarra költi, és közben arról győzköd hogy de ez milyen qurva jó üzlezlt
2022. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
91%
Van, az egyik barátom anyja dílerkedik ilyesmikkel.
2022. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Forever Living?

Egyik ismerősöm is ezzel foglalkozik és nagyon beállítja hogy neki milyen jó minden. Aztán közben mégse.

2022. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyes ismerősöm, de egyszer Instán talált be egy lány, akárhányszor elmondtam neki, hogy nem érdekel, nem hiszek benne próbált meggyőzni az erőszakos agymosott szövegével… fuuh szörnyen taszítóak ezek az emberek.
2022. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy barátnőmnél futottam össze egy ilyen nővel (barátnőm nem mondta, hogy efféle szeánsz lesz, el se mentem volna). Nos, a csaj sorolta, hogy ebből milyen szuperul lehet élni, neki is annyi pénze van, hogy már nem tudja hová költeni, stb. - és amikor megkérdeztem, hogy akkor miért utaztunk ide ugyanazon a villamoson, még ő volt megsértődve...
2022. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most minden nap posztolnak egy tiktok videót magukról, mindegyik löki ugyanazt a sódert, hogy ez micsoda lehetőség, önmegvalósítás, pénz, stb… és ha te is szeretnéd, akkor csak írnod kell neki. Nem tudom, hogy nem érzik, hogy mennyire nevetségesek.
2022. szept. 2. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!