Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megfigyelte, hogy a...

Más is megfigyelte, hogy a takarítónők és a futárok többsége primitív, csak úgy "sugárzik az értelemtől"?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de te nagyon unatkozhatsz, inkább foglalnád el magad valami értelmesebb dologgal.
2022. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy minden szakmán belül vannak értelmesebb és kevésbé értelmesebb emberek.
2022. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdésed alapján inkább te vagy primitív.
2022. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemzően találkoztam ilyennel én sem.
2022. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos több primitív emberrel találkozom az irodisták, vállalkozók, önkormányzati dolgozók körében, akik azt hiszik nekik már minden jár, mert ez a munkájuk.
2022. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
nem , de: kőműves, ács, gyári melósok azok
2022. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam sori melós, de nem vallom magam primitívnek. A negyedik szakmámat csinálom/technikusi/ azóta, és egyetemre járok mellette, ezen felül a hobbim a történelem, és a mitológia olvasás. Sok ismeretem van különböző mitológiàkból, és sokat tudok a történelemről is. Kitüntetéseket gyűjtök, ami miatt szintén sokat kell tanulnom.

Burkoló az egyik szakmám, ahhoz is értek, azt is megcsinálom, de életem végéig nem csinálnám.

Nem érzem magam buta, hülye, idióta, primitív embernek.

Takarítót is ismertem, aki fiatal lány volt, és tudtunk beszélgetni munkahelyen, jófej volt, abszolút nem buta. Futár ugyanez, volt futár barátom is.

Aki általánosít az a buta, hülye, primitív idióta. :)

2022. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak a szakmájuk miatt lenéz másokat és elitél, az primitív és ostoba.
2022. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jellemző.
2022. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A takarítónők aranyosak, persze, amelyikük nem házsártos hárpia. Én ismerek néhányat. Többségüknél a tisztaság amolyan szakmai ártalom lehet, mert a lakásuk is olyan mint a patika és egyébként nagyon is értelmes, jóravaló emberek.

Ami külön jó, hogy nekik mindenhová bejárásuk van cégen belül, sok mindent hallanak, így többnyire mindent tudnak,

mindenkiről is. Míg aki egy helyben ül, az sok inforol lemarad.

2022. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!