Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, ha mindig...

Mit kéne tennem, ha mindig túlgondolom az emberek cselekedeteit?

Figyelt kérdés
Például, hogy miért néznek, miért mosolyognak rám meg ilyenek. Erről hogy lehetne leszokni?

2022. szept. 5. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Vegyél be néha amikor úgy érzed, majd sz.rd le.


[link]

2022. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem a poént, de a valóságban nem megy ilyen könnyen sajnos. Egyszer elkezdem a gondolkodást és onnantól nincs megállás.

Akinek esetleg személyes tapasztalata van ezzel kapcsolatban, annak is szívesen meghallgatom a jól bevált taktikáját.

2022. szept. 5. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni,helyette gondolkozz máson.
2022. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez a szorongás egy fajtája.

Érdemes lehet elgondolkodni azon, hogy el kéne menni pszichológushoz.

Ha ez a legnagyobb gondod, talán gyorsan kikúrál belőle, de valószínű, hogy ha saját magadat szoktatod le erről, akkor az élet más területén jön elő a szorongás.

2022. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szorongok, csak túlanalizálom a dolgokat.
2022. szept. 5. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5, aha.

"miért néznek, miért mosolyognak". Ez véletlenül nem azt jelenti, hogy "biztos engem nevetnek ki" vagy "biztos valami furca rajtam"?

2022. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. Ezt nem fejtettem ugyan ki, de túlgondolás alatt mindig olyanokon agyalok, hogy azért néz-e mert tetszek neki, kezdeményezni akar stb.
2022. szept. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!