Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győződhetek meg róla...

Hogyan győződhetek meg róla hogy kényszeres hazudozóval van-e dolgom?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit.Jól alakult minden.Elmesélt egy olyan történetet, ami hihetetlen az emberek 99%-ának.Bennem is komoly kételyek merültek fel a hitelességét illetően.Ő szentül állítja hogy minden úgy történt ahogy elmesélte.A történet nincs lezárva,és előreláthatóan engem is konkrétan érinteni fog.Már ha igaz.

A történet alapja hihető azért, de a körítés elég drasztikus és erős túlzások vannak benne.Azt sem zárom ki hogy teljességgel igazat mondott.

De most nagyon kavarognak bennem az érzések, gondolatok.Idővel nyilván kiderül, de türelmetlen vagyok, szeretném tudni mi az igazság. Hogy deríthetem ki?



2022. szept. 5. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk könnyebb lenne bármit is mondanod erről a sztoriról amit a haverod állít, mert így azért elég nehéz bármit is megállapítani
2022. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megigérte hogy Svájcban tartjátok jövő hónapban az esküvőtöket, intézd az útlevelet.....?


Esetleg özvegy ex USA tengerészgyalogos?


😜

2022. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A történet lényege hogy zaklatás áldozata.Akármit csinál, akárhova megy nyomon követik az életét,és arra teszik fel bizonyos személyek hogy az ő életét megkeserítsék.És hogy engem is el fognak mellőle marni.
2022. szept. 5. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid skizofrén esetleg
2022. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a diagnózis érdekel.Hanem hogy hogy deríthetem ki hogy valóban valami probléma van a fejében, vagy esetleg nekem kell elszégyellnem magam hogy kételkedtem benne és igaz a története?
2022. szept. 5. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, én elvált nőktől hallottam ilyen történeteket, hogy a volt férjük üldözi őket, meg követi, meg figyelteti, stb..
2022. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állíts csapdát neki.


De elég betegesen hangzik én menekülőre fognám.....

2022. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!