Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valójában jól esik a titokban...

Valójában jól esik a titokban megdezsmalt csokoládé?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki félreértené...

Nem lopott csoki. Hanem olyan, ami a tied, vagy te kaptad, vagy családi közös...

Csak éppen akkor eszed meg, amikor nem kéne, többet eszel belőle, mint ami járna neked, stb. És ha nem is észrevehető mennyiség, meg nyilvàn nem S legnagyobb bűn,.... De mégis, mit érzel, mikor megetted? HM, enélkül már alig bírtam, de jól esett? Vagy mindennel finomabb volt? Vagy azt érzed,megetted dugiban, mégis ugyanolyan éhes maradtál, sőt még csak jól sem esett???



#csokievés #Dugiban
2022. szept. 7. 12:19
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én sosem titkolom, előveszem és megeszem. Dugiban szerintem nem esne jól, mert azzal sietni kellene és szeretem kiélvezni, lassan enni a csokit.
2022. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kísértésnek engedni élvezetesebb, mint teljesen legális és konzervatív módon táplálkozni:D
2022. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tied, akkor nem értem, mi ez a "titokban dézsmálás"...😏
2022. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapjaiban igen, de csak magamat verem ezzel át.
2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni, mivel egyáltalán nem esne jól. Ha a közösből eszek többet akkor igazságtalan, ha pedig a sajátomból akkor csalódok magamban (pl ha a diétát nem tartom). Még soha nem éreztem olyan mértékű vágyakozást étel iránt, ami miatt ez megfordult volna a fejemben.
2022. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Jól esik! Nagyon is!

Szoktam így enni a kelleténél is többet. :D

2022. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy játék igaz hogy önbecsapás de jópofa.


És még az ártatlabbak közül való. Az alkohol is hasonló amikor részeg az ember akkor elfelejti a gondjait csak hát attól még megvannak.


Ez amiről Itt írtak ez legalább nem a valódi problémákról tereli a figyelmet hanem csak átmenetileg az egy kis örömet.

2022. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!