Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ahhoz, amikor a...

Mit szóltok ahhoz, amikor a bevásárlás közben a kisgyerek már azelőtt megeszi a polcról levett túrórudit, csokit stb , hogy a pénztárhoz érve kifizették volna?

Figyelt kérdés
Csomószor láttam ilyet, csak kérdezem. Ilyenkor sehol nem volt biztonsági őr.

2021. jan. 22. 11:53
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
26%
Na és? Én is megiszom a sört még bent.
2021. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
47%
Egye. Ha ki lesz fizetve akkor nem mindegy?
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem zavar a dolog, ha utána azért kifizetik (ha nem, igazából az sem az én problémám, hanem az adott üzleté). Nyilván normális ember úgy neveli a gyerekét, hogy először fizetünk és csak utána esszük meg a túró rudit, de ha valakinek ez nem jött össze, akkor inkább egyen a gyerek, ne a taknyában fuldokolva visítson és vergődjön a túró rudiért még 15-20-x pecig, ameddig anyuka befejezi a nagybevásárlást.
2021. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
38%
Nem az én dolgom, nem érdekel.
2021. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
86%

Én kasszaskent hülyét kaptam mikor a szetnyalazott turorudi csomagolást odaadták hogy ezt már megette a gyerek.

Azóta lett két gyerekem, meg kicsik és nagyon szigorúan veszem kiskoruktol hogy kassza előtt nincs bontogatas, a hisztik ellen mindig van a táskámban nekik valami. Szerintem ennyit igenis meg lehet tenni, és a gyerekeknek is jót tesz, ha minél hamarabb szabályokhoz szoknak.

2021. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
63%

Na, remek kis gumicsont kérdés....

szerintem volt már vagy 20-30 hasonló.


Szerintem az alap, hogy amíg valamit ki nem fizetünk, addig nem ehetjük meg. A jószándékot nehéz bebizonyítani (tettenérés esetén), hogy de bizony ki akartad fizetni.....


És gyereknevelési szempontból sem túl előnyös, hogy semmiféle önfegyelmet nem tanítasz a gyerekednek. Mindent ott és azonnal meg akar kapni...


Ha meg cukorbeteg a gyerek, vagy egyéb probléma van, akkor legyen az anyukánál a táskában valami tartalék, amivel megoldja a szituációt, míg haza nem érnek.

2021. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem neveletlenség és a szülő felelőssége. El lehet normálisan magyarázni a gyereknek, hogy amint kifizettük, megeheti. Az élet ilyen, nem lehet mindent azonnal megkapni.
2021. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
74%

Hja...ha kifizetnék...De a többség nem szokta.Annyi előnye van, hogy a visító gyerektől megkíméli a többi vásárlót vele a szülő.

Egyébként, ha ez tudna normálisan működni, akkor sem kéne elfogadott legyen.

Egyszerűen csak erősíti a felnőttben és a gyerekben is a mindenki azt csinál amit akar. Bárhol.

A gyerek morzsázik mindenfelé, a csokis kezével megfogdos mindent, a szülő meg úgy csinál, mintha az egész áruház az ő fizetéséből lenne fenntartva .

Mert ő a vevő! A vevőnek meg mindig igaza van...


Szimpla lopásként kellene kezelni az ügyet,feljelentéssel.

Láttam már ilyet is. Volt felháborodás.

2021. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
53%

Úgy tudom meg lehet enni már bent a boltban. Csak ki kell fizetni a pénztárnál.

Azért nem éri meg hagyni, hogy előre megegye, mert a gyerek nem tanul meg várni, és rögtön akarja.

2021. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
60%
1-es remélem az óvszert azért nem használod el kassza előtt :D
2021. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!