Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Tetszene egy...

Fiúk/férfiak! Tetszene egy ilyen lány/nő?

Figyelt kérdés
Stílusát tekintve az 1940-1950-es évek divatja dominál. Szeret utazni, kirándulni. Viszont inkább introvertált, kicsit nehezebben találja meg másokkal az összhangot. Nincs káros szenvedélye, maximum néha iszik egy kicsit, de nem annyit hogy részeg legyen. Alacsony, de jó alakja van.
2022. szept. 11. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
2022. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9, takarodj már bomlassz máshol.


Én nagoyn kedvelem, ha egy lány gyakran hord szoknyát. Azt hiszem van fogalmam arról a korról, bár lehet tök másra gondolok, de ha az, amire ogndolok, akkor az elég csinos, nőies:)


Az alacosny lányokat kimondottan kedvelem!


Ugyanakkor az introvertáltságot nem szeretem, ha így definiálják. Lehet valaki úgy is introvertált, hogy minden bulin ott van. Csak aztán.. két napig nem látjuk, mert otthon egyedül "töltőn van":D Mi értelme azoknak a szép szoknyáknak, ha nem táncol benne?

2022. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem sem jön be az introvertált módon lázadó introvertált típus. Márpedig bohócnak öltözni és elvonulgatni nagyon is az.


Nekem egy olyan nőre van szükségem, aki képes beilleszkedni a szeretteim körébe. Kommunikatív, nyitott, barátságos, mély és érdekes gondolatai vannak, nem pedig egy különc cserepesvirág.

2022. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!