Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetek ellenszenves...

Mitől lehetek ellenszenves első ránézésre az embereknek?

Figyelt kérdés
Nem beképzelem, tényleg konkrétan kimondják, vagy kiutatják az emberek, hogy unszimpatikus vagyok számukra. Pedig visszafogott ember vagyok, segítőkész, mosolygós, adok magamra, ahogyan beszélek, az is teljesen átlagos. 25f
2022. szept. 13. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Tőlük kérdezd.
2022. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy rám hasonlítasz.
2022. szept. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen hasonló körülményben éreztem magam . Szóval hittem, mindenkinek szimpatikus vagyok, pedig voltak barátaim stb . Nem volt egyszerű gyerekkorom és folytathatnám a sort.



Szóval szentül hittem egy két gimis példán kívül, hogy kedvelnek az emberek, de mindig is éreztem egy negatív hatast.


Majd egy tőlem teljesen távol álló személy nyitotta fel a szemem . ( az apósom barátnője ) Szerinte teljesen megközelíthetetlen vagyok, látszik rajtam, hogy szorongok , sose nyílok meg, és minden kérdés elől zarkozom, ami bármilyen érzelmi format hordoz . Sőt, folyton remegett vagy a kezem, vagy a lábam . Ezt sose érzékeltem. Persze tudok a multamrol, a családomrol, és vannak dolgaink, amit nem osztunk meg , és ez rám is ragadt, és újakkal bővült. Talán nálad is van valami, ami bánt, zavar, vagy egyszerűen nem akarod elmondani, szégyelled, stb. És valóban, ezt bizonyos emberek érzik. Így negatív hatást keltesz. Próbáld ezt feltárni, lekuzdeni. Tudom, nehéz, nálam is az, de én itt érzem a problémát, és valóban egyes személyek képesek ezt érzékelni, így inkább kerülik a konfliktust . Lehet nem családi probléma, csak valami ideiglenes, de próbáld lekuzdeni , hiszen nem határozhat meg .

2022. szept. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
és te rögtön bedőltél egy random vénasszonynak, grat 3-as...
2022. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Darius- ***** válasza:
100%
Leirtak kozul az elsore tippelek: visszafogott, ne mindenkinek tetszo
2022. szept. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítőkész, mosolygós: nem vagy ezek miatt túl nyálas? Azaz nem tolod túl ezeket?
2022. szept. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kommunikativ.
2022. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,én se vagyok szimpatikus sokaknak.Nem mindenkivel tudok beszélgetni,mostanában nincs is kedvem emverek között lenni.Teljesen mindegy,hogy nyitotabb cagyok,vagy visszafogottabb.A nők altalában a ruháim miatt utálnak,meg csinos és átlagosan szép vagyok.Nem vagyok szent,de annyi embert nem sértettem meg,mintahányan utálnak.De ne foglalkozz vele.Le
2022. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csúnyán nézel.
2022. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre engem is érdekelne a válasz, hiába voltam világ életemben segítőkész, visszafogott, udvarias, a nők általában úgy néznek rám mint egy anyagyilkosra vagy legalábbis egy kupac lószarra, mikor még meg se szólalok már akkor is.
2022. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!