Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha 28 évesen...

Mit tennél ha 28 évesen megtudnád hogy 2, nagyon maximum 4 éved van hátra?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Kérlek ezt most ne trollkodjátok szét.

máj. 3. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem írnék egy listát, hogy mit szeretnék még csinláni, amíg meg nem halok. Célokat tűznék ki pl.. Ha lenne pénzem utazgatnék, akiket megbántottam, azoktól elnézést kérnék. Ha sok pénzem lenne és még 2 évem lenne csak hátra, tuti nem dolgoznék 1 percet sem, kimaxolnám azt a 2 évet és körbeutaznám a világot.
máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Dr. Budai László Károly szerint, most amit átéltél az "A diagnózis-sokk"

https://www.youtube.com/watch?v=uWOCxTpRiCQ&t=3s

Kérlek hallgasd végig ezt az előadást.


Sok embernek "megjósolták" az orvosok, hogy csak pár évük van hátra, aztán mégis meggyógyultak és tovább éltek, mint amit az orvosok nekik "jósoltak". Kívánom, hogy te is gyógyulj meg!


Nem nyugodnék bele, hogy csak ennyi, lennének terveim, élném tovább az életemet, mindent megtennék, hogy a gondolkodásomon és az életmódomon változtassak, amik elősegítik a gyógyulásomat.


Gondolkozz pozitívan, légy erős, nevess (a nevetés jó gyógyító eszköz), menj el más orvoshoz is, akár természetgyógyászhoz is, kérd ki az ő véleményüket is, válassz alternatív gyógymódokat is.

máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Először biztosan depresszióba esnék, hogy nem fogom tudni felnevelni a fiamat.

Én 27 vagyok, a fiam most 1 éves..

Valószínűleg írnék neki mindegyik szülinapjára egy levelet, hogy mennyire szeretem, és sajnálom, hogy nem lehettem az élete része, meg jó tanácsokat az életére nézve.

Aztán.. Megpróbálnék a férjemmel és a szeretteimmel még több minőségi időt együtt tölteni. Sajnos a férjem elég sokat dolgozik, hogy mindent meg tudjon adni nekünk, így kevesebbet is van itthon velünk..



Ha nem lenne gyerekem, se pénzem, akkor valószínűleg vennék fel valami hitelt és megnéznék mindent, amit szeretnék. (Sarkifény, Pamukkale, Eiffel torony, Szabadság szobor, Golden Gate híd, Las Vegas, ilyesmik…)

máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ki állitja ? Klinika doktor jós ? Azok egy kategoriák, remisztgetnek az orvosok pedig a vegyipar szolgái abból élnek hogy mérgekkel drága kuruzslást árulnak zéro felelősséggel .
máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki. Kimaxolnám minden jóra ezt a pár évet, olyan gondtalanul élnék, tudva, hogy nemsokára már úgyis mindegy lesz minden :D Én túl hosszúnak érzem az életet, szerintem igazán csak a fiatalkor élvezetes, gyereket meg amúgy sem akarok.
máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan úgy élném tovább az életem. Max. többet relaxálnék és meditálnék. Az utolsó percekben úgysem az számít mit tettél egész életedben.
máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet aggódnék. Leírnám a családnak és egy ügyvédnek feketén-fehéren, hogy hogyan szeretném a temetésemet, és csak annyit hagynék a bankszámlálon, amennyi ahhoz szükséges, hogy a család ezt meg tudja valósítani. Az időm vége felé felmondanék a munkahelyemen és a pénzem, amit nem kötöttem le a temetésemre, elutazgatnám. Elmennék olyan helyekre, amik eddig túl távolinak tűntek, vagy valami másra spóroltam, ezért már nem fért bele. Számot vennék, hogy ki az, akitől bocsánatot kellene kérnem, és ha van ilyen ember, akkor felkeresném. Megpróbálnék orvosokkal is konzultálni, hogy pontosan hogy is fog ez az egész lezajlani, és igyekeznék mentálisan is felkészülni a búcsúra meg a fájdalomra. Lehet, hogy felkeresnék egy pszichológust is vagy egy papot, attól függően, hogy éppen melyikre lenne szükségem. Ja, és megcsókolnám azt az embert, akit mindig is akartam, de nem lehetett.
máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanács, viszont őszintén hiszem hogy így tennék: életemben minden problémámat a szőnyeg alá söpörtem, szó szerint szándékosan elfelejtettem őket, mert sokszor a másik opció az idegösszeomlás lett volna.

Ha megtudnám hogy meghalok, akkor valszeg ugyanezt tenném.


"oh, szóval akkor MA még nem fogok meghalni, és holnap sem, sőt, még ebben az évben sem? Akkor olyan, mintha nem is lenne semmi baj, majd szembenézek vele, ha oda jutok"

máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy le fogtok pontozni, de én valószínűleg megölném magam. Ez nem tanács! Csak a személyes érzésem. Én ezt tenném.
máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Boldog lennék, szerintem halottnak lenni jobb mint élni.
máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!