Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az ilyeneknek a...

Szerintetek az ilyeneknek a fejében mi van?

Figyelt kérdés
Aki a komplett életét a facebookon éli, kb arról is posztol ha wc-re ment, kirakja még az egészen kicsi gyerekét is, az utána egy facebook marketplace hirdetésben, ahol egy télikabátot árul, azokon a fotókon ahol viseli azt mégis miért takarja ki az arcát, mikor alatta kattintható a mindennapos életével teli nyilvános profilja?

2022. szept. 13. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nincs élete.. És ez valahol mélyen szomorú :C
2022. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet csak az ismerősei látják a profilját...
2022. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nem, mint írtam tök nyilvános a profil, tesóm ugyanúgy végig tudta böngészni, pedi neki nem ismerőse az illető.
2022. szept. 13. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Fedélzeti problémás...
2022. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanolyan szánalmas, mint az, aki a profiljával foglalkozik :)
2022. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Kedves szellemes barátom, én ezt a jelenséget próbálom megérteni, hidd el hogy nem azzal telik a napom hogy az ő profilját böngészem, bár nem is kell, mert a facebook dobálja fel tisztességgel. A hirdetésére is egész véletlenül bukkantam rá.
2022. szept. 14. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs megelégedve az (offline)életével és ezzel próbál önmagának és a szeretteinek kompenzálni, hogy próbálja magát elfogadtatni az online térben lévő ismeretlenekkel. Minél több like -ot megosztást ér el annál sikeresebnek gondolja magát a való és az offilne térben is.

ha senki nem követné akkor feltételezhetően felébredne a Csipkerózsika álmából, de amíg nem jön rá, hogy az élet az offline térben zajlik addig megelégszik az online térben lévő "hamis sikerekkel".


Az ilyen emberek végtelenül maximalisták és mind ezt azért teszik, hogy elfogadják őket. Ugyanis ha lenne egyéniségük akkor nem szorulnának mások visszajelzésére, de amíg nincs addig tükrözni kell azokat akik sikeresek?

2022. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!