Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért több a nagyon gyáva...

Kroms kérdése:

Miért több a nagyon gyáva NPC-k között a hímnemű?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a férfiak már nőiesebbek, mint a nők?

2022. szept. 14. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Az NPC a non-player character.
2022. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésnek mi köze van a leíráshoz?
2022. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Hogy jönnek ide a számítógépes játékokban a gép által vezérelt karakterek? Ezt csak én nem értem?
2022. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem több.
2022. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem arra gondol h a mai férfiak töketlenek,csak nagyon menőn próbálta kérdezni 🤔
2022. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A való világban NPC alatt agymosott, önálló gondolatokra képtelen embereket értünk. A legfőbb ismertetőjegyük manapság az, hogy mindig, minden körülmények között orvosi maszk van rajtuk, vagyis szó szerint rettegnek a levegőtől. Az ilyenek többsége úgy tűnik, hogy hímnemű. Arra lennék kíváncsi, ez vajon miért van.
2022. szept. 14. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Ja értem, és ez tényleg létező jelenség.

A válasz egyszerű. Ez a libbant nyugati irány, tudatosan vannak a média segítségével kiherélve,hogy ne legyen velük gond, inkább rakják seggbe egymást, kutyát,macskát mindent,addig se pattan ki a fejükből egyetlen egy öntudatra ébredt gondolat. És csodálkoznak,hogy a nők nem tudnak férfiként tekinteni ezekre a díszbuz!kra.

2022. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező erősen felszínesen, megszűrve, szemellenzősen nézi a világot és ez alapján próbál felépíteni egy hamis, de számára igaz világképet. Miylen aranyos :)
2022. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy pont az a baj a mai világban a férfiakkal, hogy nem elnőiesednek, hanem elsemmiesednek.


A nők elférfiasodnak, egyre inkább csinálják azt, amit régen csak a férfiak. Kilépnek a csak női szerepkörből s enyhén vegyesen csinálják a kettőt. A férfiakra ez már nem igaz.

2022. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7

Azért elég kemény, hogy még a nőknél, akár a saját barátnőjüknél is gyávábbak lettek közülük sokan. Ezt azért sem értem, mert a média általi agymosás (pl. viselj mindig maszkot, különben +döglesz) a nőkre erősebben szokott hatni, ill. elméletileg őket könnyebb megfélemlíteni.

#9

Félénkségről, a biztonsághoz való erős ragaszkodásról és a mások iránti túlzott bizalomról van szó, amik nőies tulajdonságok.

2022. szept. 14. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!