Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam egyre...

Miért érzem magam egyre kevesebbnek ha látom, hogy sok plázacica illetve a hímnemű társa írja ki, hogy itt meg ott kezdett dolgozni?

Figyelt kérdés

és itt most nem egy pékségre (bár szerintem oda se lennék alkalmas) gondolok, hanem szellemi munkával foglalkozó multinacionális cégekhez.


Nagyon szeretnék hasznos lenni, dolgozni, de annyira rettegek az egésztől, hogy szerintem nekem nem marad más csak a kötél.


2017. febr. 20. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán akkor tanulj szerezz tapasztalatot, menj el céghez gyakorlatra INGYEN, és egy év múlva máris többre tartod magadat. Ez nem egyik percről a másikra megy, hanem egy folyamat.
2017. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem vagyok jó semmire. Tanulok, el is adósítottam teljesen magamat ez miatt. A szakma piacképes amit tanulok, csak én vagyok a nagybetűs fekália. Nem tudom, hogy ez a kamaszkoromban idénymunkakor kapott lelkiterror miatt van e, vagy csak alapból ilyen vagyok
2017. febr. 20. 13:59
 3/19 anonim ***** válasza:
irany a pszichologus. Vagy adott esetben pszichiater.
2017. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki? rettegek a munkától?
2017. febr. 20. 14:15
 5/19 A kérdező kommentje:
de annyira szégyellem ezt az állapotot, hogy hihetetlen, tudom, hogy a korombeliek, iskolatársaim furcsán néznek rám.... igazából a saját családom is csak mivel semmit nem mondanak a szemembe, így kimondva még nem hallottam tőlük
2017. febr. 20. 14:18
 6/19 A kérdező kommentje:
lassan olyan korba érek ami már hátrány lesz szóval nekem szerintem befellegzett
2017. febr. 20. 14:18
 7/19 A kérdező kommentje:
de már nem is érdekel
2017. febr. 20. 14:19
 8/19 anonim ***** válasza:

igen, mondd el neki mi bajod.


Azert van.

2017. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ártana egy pszichológus. Itt nekem úgy tűnik hogy te direkt ásod el magad, minden erőddel azon vagy, hogy elhitesd, sőt bizonyítsd magadnak hogy nem vagy jó semmire. Ennek pedig valami oka van, és nem hinném hogy az hogy nem vagy jó semmire.... Olyan ember nincs. Lustaság, meg nemtörődömség van, teljes alkalmatlanság nincs (van aki végtagok nélkül is dolgozik, vagy ahogy írod, elég kevés ésszel is)
2017. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
itthon mindent megcsinálok
2017. febr. 20. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!