Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt tudom hogy van apakomplexu...

Azt tudom hogy van apakomplexus, meg anyakomplexus. De akkor van lány, meg fiú komplexus is? Így értem mint ahogy a fiatal lánynak apakomplexusa van, úgy van hogy egy férfinak lánya komplexusa van?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülyén fogalmaztam.
2022. szept. 16. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedofíliara gondolsz?
2022. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Úgy gondoltam hogy természetesen mind a két fél már nagykorú, és felnőtt
2022. szept. 16. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Amit te keresel, az vagy a pedofília (éretlen, gyermeki test iránti vonzalom) vagy a Hebefília (tinédzser test iránti vonzalom).
2022. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja értem.


És ha már a fiatalnak nem tinédzseres a teste.

Például egy 20 évesbe egy 55 éves szerelmes lesz. Akkor az micsoda?

2022. szept. 16. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az manapság "normális". Nem mellesleg a 20 éves nem jó példa. Szerintem 25 éves kórtól kezd igazán nőies lenni a test.

Az, hogy a fiatalokra gerjednek az idősebbek olyan hétköznapi jelenség, aminek nem biztos, hogy van neve. Ugyebár mindenkinek imponál a feszes, hamvas bőr, fiatalos-életerős test és az ezzel járó többi dolog is.


De van valamiféle fétis, amiben asszem az egyik fél eljátsza a másik gyerekét, vagy ilyesmi. Mégis felnőttek. Hm, fura.

Minden esetre szerintem amit te keresel, az túl hétköznapi már.

2022. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaa értem.

Azt hittem hogy ez még nem hétköznapi és ennek is van valami neve.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget:)

2022. szept. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!