Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvesztettem édesanyámat...

Elvesztettem édesanyámat lassan 9 éve. Mostanság elkezdtem olyan idősebb nőkre "felfigyelni" (mondhatni vágyni) akik etalonok számomra és kedvesek, szeretők, törődők velem. Lehet ez olyasmi mint az apakomplexus, csak ez "anyakomplexus"?

Figyelt kérdés

Alapból a férfiakat szeretem, szerintem nem is tudnék hozzányúlni egy nőhöz úgy.

15l



2015. okt. 22. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ennek semmi köze az anyakomplexushoz vagy a szexuális vonzódáshoz, egyszerűen nincs anyafigura az éeltedben és hiányzik neked.
2015. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, kellene egy női minta/modell az életedbe. Olyan idősebb barátnő, aki tanít az élet dolgaira, akinek okulhatsz a gondolkodásából.

Van nevelőanyád (mostohád)?

2015. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik az anya az életedből.
2015. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs 2 férfival élek...apum és tesom...szeretjük egymást nagyon de azért mégis hiányzik egy nő
2015. okt. 22. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
durva személxiség zavar találhatsz párt csak nem lesz tartos
2015. okt. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ez teljesen normális!


Még olyan embernek is, akinek élnek a szülei, gyakran akad az életében egy-egy anya- vagy apafigura, akire felnéz, akitől tanul valamit, pl. mást, mint a saját szüleitől, vagy épp ugyanazt megerősíti, amit az ő szülei. Ezek lehetnek idősebb barátok, de tanár, mentor, bárki.


Téged nem szexuálisan érdekelnek ezek a nőalakok, hanem mert szükséged van női kötődésekre. A kötődésnek meg nincs köze ahhoz, hogy kikkel jársz. 15 évesen bizonyos fokig még a rajongás is belefér, ilyenkor éled meg a mindenféle érzelmeket a legerősebben.


Szóval legyél nyugodt, semmi baj nincs veled! Édesanyád miatt részvétem! De szerintem pozitív, hogy találtál olyan inspiráló nőket, akik példaként szolgálhatnak neked, hiszen lassan te is érett nő leszel.

2015. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

az is lehet, köze nincs a kettőnek egymáshoz


nekem meg apamintám nincs, de engem speciel taszítanak az idősebb férfiak.

2015. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, hiányzik az anya az életedből, aki törődik veled, aki szeretettel vesz körül. Megértelek, az én anyukám is meghalt, amikor 2 éves voltam. Sajnálom, hogy veled is ez történt.

40/n

2015. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!