Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a svájci férfiak?

Milyenek a svájci férfiak?

Figyelt kérdés
Tudom, nagy általánosítás, de sajnos a magyar férfiakban eddig mindig csak csalódtam. Vagy megcsalt, vagy elhagyott egy nőért, vagy pénzehes és sajnált egy ebédet is... Most lehetőségem van egy svájci férfival ismerkedni, szeretnék gyereket is majd, szóval fontos, hogy normális ember, férj, apa legyen. Nyelv, kiköltözés nem probléma! Megyek is hozzá jövő héten, hogy jobban megismerjem (az országot is). Ő volt már itt, rendesnek tűnik. Akinek van/volt svájci párja milyen/milyen volt vele? 25 n/30 f.

2022. szept. 17. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

almát lődöz gyerekek fejéről.

[link]


Mindegyik szakállas, gondolom ez valami néphagyomány.


1 svájci palit ismerek, na annak 5 felesége volt....

2022. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én eggyel ismerkedtem, eleinte normálisnak tűnt, bankban dolgozott, tobbszor jart ő is Mo-n, én is voltam nála, egyszer csak kapott egy képezte évekkel ezelőtt, hogy ő nem akar a munkahelyén már dolgozni ( pedig gondolhatjatok, hogy Svájcban egy diplomás, bankban mennyit kereshetett), de úgy voltam vele, hogy majd talál mást, ahol jobban érzi magát, hat fenét, 1,5 évig tartott ott a munkahelyi segély, ami majdnem a teljes fizuja, addig nem is nagyon keresgélt, max latszatbol az állam felé, ezzel is úgy voltam meg h na ki ne szeretne pihenni úgy másfél évet hogy kap érte pénzt, na ennek is vege azóta, azóta is az állam tartja el mert milyen jó már( amúgy tényleg jó, neki) hogy kap pénzt így is az államtól albérletre, kajára, meg mindenre ami fontos, így így is el van, hogy nem kell dolgoznia, kis garzonban ugyan, (anyja mos, vasal ra).

Esze ágában nincs szerintem már dolgozni, azért kellenek neki oda h szüljek neki oda gyereket, és így meg többet fizetne az állam, nekem persze kuss lenne mert hat az ő lakása, ő országa.

Ezért is akart gondolom mindig is kelet európai not, hogy azt iranyithassa, na ebből én nem kertem. Na meg nem valami vonzó, hogy nem akar dolgozni, mert így is jó, mert semmi cél így.

Én ezt az egyet ismerem.Biztos nem ilyen mindegyik.

De az jött le amikor ott voltam, hogy Svájcban meg jobban derogal egy ottani állampolgárnak nem szellemi munkát végezni, az eladok is szinte csak kulfoldiek, nyilván minek is dolgoznának ilyen “alja” munkákat, ha az állam tartja őket, és nem ilyen havi 50 ezer forintnak megfelelő pénz színvonalon.

Szerintem a nyugati pasik lehetnek akármilyen normálisak, a legtöbb valamilyen szinten úgyis lenézik a kelet európai nőket, meg ha nem is mutatják.

2022. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

3-as, szerintem ez nagy kivétel.

Nem lenne olyan gazdag ez a mostoha természeti adottságokkal rendelkező ország, ha minden polgára így állna hozzá a munkához.

2022. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve élek svájcban.

Nagyon zárkózottak és nem szeretik a külföldieket.

Nem is igazán illik hozzájuk egy magyar nő szerintem mert a svájciak rendkívül igényesek ( nyilván mert megtehetik ) a magyar nők többségében balkáni stílussal rendelkeznek. Nem a minőségi termékeket részesítik előnyben hanem az olcsóbb ruhákat/ételeket.

Ez nagyon kiütközik egy kapcsolatban.

A svájci nem fog veled magyaros zsíros egészségtelen szarokat enni mert nagyon egészségtudatosak.

Nagyon megválogatják kit vesznek el feleségül mert tudják,hogy sok kelet-európai nő a pénzükre megy. A gyereket sem kötelességük a nevükre venni amíg nem házasok.

Nekem volt egy 5 hónapos kapcsolatom egy svájci férfival. Emiatt elég hitelesnek tartom a véleményemet.

2022. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem…ha nem itt élsz Svájcban akkor szerintem felejtsd el őt.

Nem fogsz neki kelleni maximum szexre. Arra jól használják a kelet-európaiakat de komoly kapcsolatot bevándorlótól kevesen akarnak.

Én ezért illeszkedtem be jól közéjük mert nem akartam,hogy egy ócska bevándorlónak nézzenek.

Teljesen elhagytam minden rossz magyar szokást.

2022. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretik az egzotikumot… soknak van ázsiai, dél-amerikai felesége. Ezen nem csodálkozik, tudván hogy a svájci nők milyenek 😂😂
2022. szept. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A svajci ferfiak nagyon korrektek, es ugyanezt el is varjak. Megbizhatoak, kedvesek, visszafogottak, tarsasagban nem magukrol beszelnek, nem magukat helyezik közeppontba. Semmilyen rizikoba nem mennek bele, többször atgondoljak, mielött döntenek. Nagyon sokat dolgoznak, es lelkiismeretesen. Nagyon jol informaltak a vilag dolgairol. Az olcso dolgokat nem szeretik.


A te generaciodban nagyon sok a "kevert" svajci, vagy az anyai vagy az apai reszröl. Ezt is erdemes tudni. De aki mar itt nött fel, az teljesen svajci viselkedesmoddal rendelkezik.


PS. Egyszer volt egy svajci parom harom evig. Svajcban elek.

2022. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalaban nem macsok, otthon a nök viselik a nadragot, nem a ferj/partner. Egyebkent a video az elsö valaszolotol nagyon jol mutatja be a svajciakat. De persze kivülre nagyon udvariasak, segitökeszek, ha viszont velük elsz, akkor azert masok is tudnak lenni, de az alaptermeszetük a korrektsag, es egyaltalaban nem a penzmutogatas. Söt, minel több penze van valakinek, annal kevesbe latod rajta. A szomszedom, igaz egy idösebb nö, multi-multi milliomos, az egesz utcat megörökölte, es hazakat epittetett belöle. Ha nem ismernem, es talalkoznek vele az utcan, biztos adnek neki 2 Frankot, mert azt gondolnam, hogy hajlektalan.
2022. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!