Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden évben jelentkezem valami tanfolyamra aztán amikor hívnak fel se veszem a telefont?

Figyelt kérdés
Mert sajnos az emailben amit még akkor küldtek amikor szervezték azt írták heti háromszor kell bemenni, szombaton egész nap. Plusz másik két nap nem egész nap. Na most nincs kedvem ilyen sokszor, de módjuk nem ártana menni mert munkám sincs se pénzem. Amúgy ingyenes és most döntés képtelen vagyok mert nagyon nincs kedvem annyit ott lenni. Meg már depressziós lettem hogy nincs pénzem de nagyon.

2022. szept. 20. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan szarul vagyok ki se mentem a házból már nem tudom mióta. De tudom hogy ez azért van mert nincs pénzem és ez miatt szarul vagyok.
2022. szept. 20. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is csináltam ilyet, csak nem tanfolyam, hanem munkák miatt. Jelentkeztem egy csomó helyre, azt mikor hívtak kinyomtam, letiltottam a számot, meg ilyenek. Volt olyan is, hogy ott álltam a munkahely előtt (állásinterjú lett volna), majd elmentem haza. Szorongás
2022. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen nehez csak, utana mar sokkal konnyebb lesz. Most kell megtenned az elso lepest es legyozni fejben azt, hogy "nincs kedvem kimenni". Ez a tanfolyam jo lehetoseg lenne arra, hogy tanulj valami olyat, amivel penzt kereshetsz kesobb, illetve, hogy ne csak otthon punnyadj. Egyebkent amit irtal nem is sok, heti 3 nap nem szamit soknak. Dolgozni a legjobb esetben is heti 5x fogsz menni, az se lesz konnyebb.
2022. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát

1. Rosszul érzed magad a rossz helyzeted miatt.

2. Változtatni szeretnél ezen, jelentkezel egy képzésre, ami akár megoldást is nyújthat.

3. Nem mész el a képzésre, mert szarul vagy.


Ördögi kör, de belátható, hogy ez végtelenül irracionális.

Igen, az ilyesmi elég ijesztő lehet, de ha nem mész el, akkor marad minden a régiben. Arról meg tudod, hogy szar.

Én is utálom a változást, meg amikor idegen közegbe kell menni, stb... De.... sajnos vag ynem sajnos, muszáj, hogy egyről a kettőre tudjon lépni az ember.


Szóval nagylevegő, és hívd vissza a számot. "elnézést, nem volt épp alkalmas, de most tudunk beszélni" és annyi.


Vágj neki! Jobb lesz neked! :)

2022. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bepánikolsz, félsz a változástól, meg attól hogy a jelenlegi megszokott napi rutinod megfog változni. Meg gondolom zavar hogy szombaton is bent kell lenned egésznap.

Ez sajnos ilyen. Ha elkezdesz majd dolgozni akkor mindennap fogsz menni, vagy ha olyan helyet fogsz ki akkor hétvégén is. Ez sajnos ilyen.


Valahol pedig el kell kezdend és ahhoz hogy legyen pénzed dolgozni kell, de ahhoz hogy dolgozni tudj nem árt valami végzettség, főleg szakma, ha nem batíntott gyári munkás akarsz lenni, mert az sem a legjobb.

2022. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!