Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy akarhanyszor...

Miert van az hogy akarhanyszor jelentkezek tanfolyamra a munkaugyi kozpont altal mire hazaerek mindig megbanom?

Figyelt kérdés
bár eddig ezek a kepzesek sose indultak el mindegy mire jelentkeztem sose jott ossze a letszam, allast se talalok, ugy felkotnem mar magam csak sajnalnam anyamat.

2017. aug. 20. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Se akaraterőt, se célod nincs. Ha akarnál, dolgoznál. Mi a végzettséged?
2017. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Pedig ne bánd meg, legalább lenne egy célod, és van ami motiválna téged.

Én is munkaügyis tanfolyamra járok, és örülök ennek. Elég jó tanfolyam, van értelme tanulni, mert ugye pénzt is kapok.

Szóval nem értem miért bánod meg....

Akkor mit akarsz kezdeni az életeddel?

Ha ennyire megbánod a tanfolyamokat, akkor egyáltalán ne is járj a munkaügyibe.

2017. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es mit tanulsz es mennyi penzt kapsz?? engem kulonosebben egyik szakma se erdekelt igy kivalasztottam a legkonnyebbet.
2017. aug. 20. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Átmenetileg csinálj egyszerübb betanított munkákat.... gondolom ilyen celokkal ugysem vagy mernök, orvos stb...

Lesz időd kitalálni, higy mit akarsz, emberek közt vagy, es nem mellesleg oenzt is kapsz...

2017. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerűen lusta vagy. Inkább bámulsz ki a fejedből, mint egy sült hal, és várod az elmúlást, ahelyett, hogy valamit kezdj az életeddel. Ennyire ingerszegény környezetben nőttél fel, hogy semmi nem érdekel? Nem a szobádban kell telefonozni, hanem megismerni a világot, felmérni a lehetőségeidet, és lépni! Tanfolyamok nélkül is vannak lehetőségek. Ma már szakma nélkül se lehetetlen megkeresni nettó 120-150 ezret. Lehet, hogy a kis borsodi faludban ez nem megy, de akkor menj el 50 km-re, ha ott se megy, akkor menj el 300 km-re. Ne legyél már ennyire életképtelen!

Ha ez nem megy, tényleg kár még évtizedekig szenvedned.

2017. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
menj el kapálni 40 fokba napszámért
2017. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de utalok en mar elni basa meg, nem ertem masok mit szeretnek benne, soha nem is ertettem.
2017. aug. 25. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted mit lehet szeretni a nyaralásba, utazásba, motorozásba, horgászásba, a kutyákba, csajozásba, siklóernyőzésbe, gördeszkázásba, olvasásba, evésbe, koncertekbe, fociba, stb?

Sorolhatnám a végtelenségig, hogy mit szeretnek benne az emberek. Többnyire nem a munkát, de legtöbben azzal teremtik elő a kikapcsolódásra, hobbira, pihenésre költhető összeget. Mindenki bekattanna, ha csak a 4 fal közt punnyadna.

Legyenek céljaid, és dolgozz meg érte! Senki nem akadályoz meg abban, hogy normális életed legyen. Te kezedben van a sorsod.

2017. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2 es vagyok

számitógépes adatrögzitő tanfolyamra járok,

kb 50 ezret kapok ami jobb mint a semmi, mintha otthon ülnék egész nap.. :D mert ugye csak 6 órában kell bent lenni

simán kibírható :) ritka mikor tanulsz és kapsz pénzt, ennek én tökre örülök!

2017. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindegy mert el se indul a kepzes amire jelentkeztem, ha en jelentkezek valamire az valahogy sose indul el.
2017. szept. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!