Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon kéne pisilned, de a...

Ha nagyon kéne pisilned, de a nyilvános WC-ben nem lenne szappan, így nem tudnád a vizelés előtt megmosni a kezed, mit tennél?

Figyelt kérdés
Könnyítenél magadon, lesz, ami lesz, vagy inkább megpróbálnád visszatartani? Tegyük fel, hogy a környéken nincs más WC.

2022. szept. 24. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ket auto kozt is siman pisilek a belvarosban pesten. Ezt a szappanos dolgot nem ertem.
2022. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szokott lenni folyékony szappan, igényesek ilyen téren a nénik a nyilvános WC területén.
2022. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem megmosni a kezem, mielőtt a nemi szervemhez érek vele, főleg, ha előtte mindenfélét összefogdostam mondjuk egy áruházban.
2022. szept. 24. 22:44
 4/18 A kérdező kommentje:

2


De van, amikor nincs feltöltve a cucc. Én pl. ma így jártam.

2022. szept. 24. 22:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok, vizelés után kell szappan. Előtte felesleges, ígyis-úgyis temérdek bacilaci van rajta, sokkal több, mint a kezemen, semmit nem számít. Inkább utána fontos kezetmosni.
2022. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Drogériákban lehet kapni ilyen kis pici tubusos tusfürdőket utazáshoz. Én vettem egy olyat és azt használtam szappanként, amikor meg kifogyott, folyékony szappant töltöttem bele. Volt már párszor, hogy jól jött, egyszer pl. a klinikán kellett bevetnem, mert nem volt szappan kirakva a wc-be :))
2022. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A szükség nagy úr, ne feledd.
2022. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálad a pont utolsó válaszoló.
2022. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van nálam kézfertőtlenítő, szóval meglennék.
2022. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Nekem a sima víz is elég lenne ilyen esetben, a kilincset nem fognám meg, vagy papírral, zsepivel, valami. Én előtte is szeretek kezet mosni, főleg nyilvános helyen. A legrosszabb visszatartani, én már utaztam végig 1,5 órás buszutat úgy, h majdnem bepisiltem már a buszút legelején. Igazi emberkínzás volt. Nem tartanám vissza.
2022. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!