Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő alatt tudja megutál...

Mennyi idő alatt tudja megutálni egy nő a párját/ férjét,ha kiderül róla,hogy az semmihez sem ért?

Figyelt kérdés
Pár hónapja házasodtunk össze a férjemmel, de kiderült róla,hogy mindig ott kell állnom mellette, ha valaminek neki akar állni,nekem kell koordinálnom..ráadásul lassú mint a tetű, alig akarja megcsinálni a munkát,és elhúzza inkább. Mit tegyek? Már többször is mondtam neki,hogy ez így nem lesz jó,mert idegesít az életképtelensége, erre a válasza,hogy megdurálja magát..de semmi. Még arra sem képes, ha hajat mos,hogy a törölközőt, feltegye a szárítóra száradni. Ha lepisili a wc csészét, akkor meg le sem törli,ott hagyja,azt is én súrolom, takarítom. Gyűlik bennem a feszkó..de egyszer az is ki fog jönni,és akkor elküldöm az anyukájába..Hogy kerüljem ezt el?Nem vagyok Hamupipőke,aki más helyett fog egész életében gürizni,mert a drágalátos férj, trehány,nem törődöm,lusta, és még ráadásul semmihez sem ért..
2022. szept. 25. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos ha neked csak akkor felel meg, ha "megdurálja" magát (bizisten nem tudom, mit jelent ez a szó, de biztos valami fenomenálisat), akkor azt kell mondjam, hogy nem feltétel nélkül szereted, hanem ráprojektálsz dolgokat, akkor szereted, ha:

-barkácszseni

-gyorsan dolgozik

stb stb.


Tehát nem az embert szereted, hanem egy általad kitalált figurát, és mivel a férjed ezeknek nem felel meg, így ő a büdösbunkóparaszt.

Neki is jobb lesz nélküled!

2022. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem.


Miért mentél hozzá mindezek ellenére, ha ennyire zavar?

2022. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna,hogy nem ért dolgokhoz? Eleinte mindenki a szebb,és jobb oldalát mutatja..ráadásul ha nem éltünk előtte együtt, akkor hogy tudakoltam volna meg, milyen a hozzáállása mondjuk egy komolyabb építkezésnél,vagy bármilyen munkánál?
2022. szept. 25. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem, azelőtt nem ismerted mielőtt hozzá mentél ?!


Azért csak láttad, hogy mihez ért, hogy dolgozik stb...!


Szóval ez a kérdés vagy kamu vagy ha nem, akkor nem lesz hosszú házasság..

2022. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért kell házasság előtt egy picit együtt élni!


Szerintem ez már nem szeretet, nem szerelem.


Miért vagy még vele ?


Innen, az utálatból (mert ez már az), ha nem változik semmi, akkor csúnya betegségek születnek idővel.

2022. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Vagy kamu kérdés, vagy irdatlan nagy hülye vagy!


Ennyi!

2022. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért érdemled meg a sorsodat - kérdező, - mert képes voltál úgy megházasodni, hogy nem ismerted ki az embert, akivel házasodtál.

Én sem értek sok mindenhez, - inkább csak a munkámhoz, - de a feleségem teljes mértékben tisztában volt a hiányosságaimmal és elfogadta azokat, mielőtt megházasodtunk. Így is tiszta szívéből szeret - több, mint 24 éve - és én is szeretem őt - a hibáival, jó tulajdonságaival együtt!

Egyébiránt:

Nem sokszor, de saját akaratomból - és ekkor tiszta szívvel, - önzetlenül segítek neki, amikor sor kerül erre. A háztartásban elvégzett munkáját pedig olyan apróságokkal becsülöm meg, hogy pl. ráülök a Wc-re - így biztosítva, hogy ne csaphasson bármit össze a fröcsögő vizelet. Nem derogál lepucolnom sem magam után a Wc-csészét vagy a szemetet levinni, időközönként elmosogatni. Ezek nem igényelnek szakértelmet, - csak elhatározás kérdése, hogy akarja-e csinálni az ember vagy sem! A viselkedésed támogatja az életvitelét: igen is kérd meg határozottan apróbb munkák elvégzésére otthon, - hogy azok ne forgácsolják szét a szabadidődet!

2022. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Oké, a férjed rossz tulajdonságait már ismerjük!


Most azt írd le, hogy mik a jó tulajdonságai és mi tetszik benne, miért mentél hozzá, mi fogott meg benne ???

2022. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
2022. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Én ezért élek egyedül, mert nem tudok azonosulni a gyönge nő szerepével, aki majd koordinálja a férjét, meg beletörődik mindenbe.

Pláne, hogy ha probléma volt, ha beszart a mosógép, meg nem lehetett becsukni az erkélyajtót, akkor azt nekem kellett megoldani. A drága párom használhatatlannak bizonyult, de azért várjam meleg vacsorával, mert az a dolgom. Hát nem.

Megelégeltem. A tapasztalatom az, hogy a legtöbb férfi inkább barátkozni akar velem, eljár velem inni, sportolni meg pecázni, de ilyen "férfias" nőből ő nem kér. Ezt elfogadtam, meg azt is, hogy akkor inkább megoldom magamnak, inkább, mint hogy otthon güzüljek meg egy babával, vagy várjam hiába, hogy a szintén inkompetens férjem, aki még egy youtube-videót se hajlandó megnézni, megpróbáljon felfúrni egy polcot.

Hogy mit tegyél? Hívj egy szakembert. Majd ha ki kell perkálnia a díját, akkor rájön, hogy jobban járt volna, ha ő csinálta volna meg. De első sorban - bocsi - nem kellett volna hozzámenned egy lusta szaralakhoz.

2022. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!