Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalataitok szerint az...

Tapasztalataitok szerint az emberek hány %-a beszél ki másokat, terjeszt pletykát, személyes dolgokat ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 14:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is a kibeszélést az ártalmas, lekezelő, pletyka szintű kidumálásra értsük, ne arra, hogy kibeszélem nagymamámat a háta mögött, hogy vett nekem a piacon egy üveg eperlekvárt...
2022. szept. 26. 20:40
 12/14 anonim ***** válasza:
164
2022. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én pl nem pletykálok. Szerintem undorító a pletyka, és előbb mindig magunkba kellene nézni.

Elszomorít, hogy sokan amögé bújnak: minden pletyka fele igaz. Ennyi erővel mondhatjuk azt is: minden pletyka fele rosszindulatú hazugság.

Ha a másikról hazugságot terjeszt valaki és kiderül, hogy tényleg nem igaz, sosem áll oda senki bocsánatot kérni, pedig a háta mögött ő is bekente sz@arral.....

2022. okt. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Milyen 100???

Hat en pont leszarom, hogy kivel mivan!! Nem erdekelnek a pletykak se..de gondolom ez azert van, mert az enyem eleg izgalmas:)

2023. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!