Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeztek ezzel:Minden kimondot...

Egyeztek ezzel:Minden kimondott hazugság és minden okozott sérelem rombolja a bizalmat és az érzelmeket azok a személyek iránt akik okozták? Valakinek vannak személyes tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Minden kimondott rossz szó rossz èrzèsből származik ès rossz èrzèst okoz. A bizalom egy másról kialakított kèphez való kötődès. Bilincs, ami nem veszi figyelembe a szabad akaratot ès a változás lehetősègèt.

Ha te rossz èrzèst dèdelgetsz a szívedben ès hiszel benne, akkor mindenkinek adsz belőle ès ők is rosszá válnak. Ha jót, akkor mindenek azt adod ès gyengíted a gonoszságot másokban. Maximum azèrt fogtok lepontozni mert tudjátok, hogy így van mègis nehèz beismerni.

2017. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Tök jól nyomod, Meta. Ment a zöld.


A kérdezőhöz: Minden?

2017. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek*
2017. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmat rombolja, de az érzelmeket, így általánosságban nem. Én úgy vettem észre, a sértődés olyan, mintha fellazulna a hozzáállásod, egy beépített eszköz arra, hogy dönts, fontos marad az adott személy a számodra, vagy megszűnik az lenni. Mivel a hazugság okozhat sértődést a tárgyától, helyzettől függően így rombolhatja a fontosság alapú érzéseket (szeretet, szerelem), de ugyan úgy könnyen kelthet másfajtákat, az említett sértettségen túl haragot, vagy csalódást, stb.
2017. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az élet tele van sérelmekkel (vélt és valós egyaránt). Meg kell beszélni, nem kell mindent felvenni.

A hazugság értelmezése is fontos. Ha pl. megkérdezi egy barátnőm, hogy hogy áll rajta egy ruha, nem fogom neki azt mondani, hogy undorítóan, csak szolidan közlöm, hogy ez neki nem áll jól. Ez nem romboló. Inkább az lenne romboló, ha gondolkodás nélkül mindent a másikhoz vágunk nyers formában.

Valaki átverése, megcsalása, stb. más kategória, az egyértelműen romboló.

2017. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: "Én úgy vettem észre, a sértődés olyan, mintha fellazulna a hozzáállásod, egy beépített eszköz arra, hogy dönts, fontos marad az adott személy a számodra, vagy megszűnik az lenni."Igen, valóban igy van ha nem fontos az a személy vagy sok rossz húzása volt amin nem tudsz túllépni akkor a kapcsolat elhidegüléséhez,távolodásához, megszakadásához vezethet.Aki fontos azzal igyekszel tisztázni vagy hajlandóságot mutatsz ha ő akarja tisztázni a dolgokat.Ha viszont nem fontos, vagy már megszűnt fontosnak lenni az illető akkor ennek nem érzed igényét.
2017. nov. 10. 10:32
 8/8 anonim válasza:

En tapasztalatbol mondom, hogy sajnos igen is van benne vmi igazsag.

Rengeteg rossz szot, sertegetest es bantast kaptam az ex ferjemtol.

Hozzateszem sosem volt problemam sem magammal, sem az eletemmel... mindig mosolyogtam, nevettem, joizueket kacagtam!

Mara mar egy kedvtelen, depis, semmi sem jo... egyaltalan nem vagyok magammal sem megelegedve, sem az eletemmel... olyan sosem lesz jobb semmi erzesem van.. tonkrementem lelkileg es idegileg... remegek mint egy alkoholista...sirok eleg sokszor akar egy rossz szo is a padlora kenyszerit... nagyon instabilla valtam erzelmileg... es igen. Az erzelmeid az irant, akik ezt okozzak... egyertelmuen csokkennek egy ido utan. Bizalmad megszunik , sot... felelemme alakulhat.

En rettegtem mar a ferjemtol... gyomoridegem volt mar a tudattol, hogy nemsokara haza er... 🙁

Szoval a valasz egyertelmuen IGEN.

Aki az ellenkezojet allitja, az nem elt at hasonlot.... es nem is kivanom senkinek... sajnos nyomot hagy az emberben egy eletre... mar 2 eve nem elunk egyutt... megis ugy erzem, elfelejteni sosem fogom tudni amik tortentek...

En sokàig turtem... remenykedtem... hiaba.

Ha vmi hasonlo cipoben jarsz, esetleg ismerosod... azonnal lepj/lepjen.... sajnos jobb nem lesz...

2017. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!