Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban megbízik bennem?

Valóban megbízik bennem?

Figyelt kérdés
Egy több, mint 6 éves távkapcsolatról van szó. Nem mennék bele hosszan, próbálom a lényeget. Arról lenne szó, hogy korábban minden nap magától mesélt nekem dolgokat. Leírta, hogy milyen napja volt, bele értve minden apróságot, ha szünete volt munkahelyén azonnal rám írt, és megírta éppen merre van, vagy arrafelé milyen az idő. Ha mondjuk új kollégát kapott vagy bármi kis apróságot megírt nekem. Újjabban mindíg én kérdezem, hogy milyen napja volt, mi a helyzet? Mindent én kérdezek. Ő nem szokott rám írni napközben csak úgy spontán egy szív vagy emoji vagy bármi. Reggel rám köszön aztán akkor ír amikor végzett a munkával, de csak annyi hogy: Hazaértem. Reggel Jó reggelt, este jó éjt, ennyi. Ezt most nem úgy értem, hogy csak ennyi, csak jól esne, ha ő is rám kérdezne néha. hogy milyen napom volt? Ezt pl.sosem kérdezi, és mondom azért említem ezt fel, mert korábban rengeteget írt, mindíg ő írt elsőnek, ha nem jelentkeztem, akkor rám írt, hogy nagy a csend felőlem, de mostanában mondom csak köszönések szoktak lenni, és én kérdezek rá mindíg. Reggel rám köszön, én vissza köszönök, aztán ha haza értünk munkából, annyit ír hogy hazaértem, és ennyi, volt hogy rá kérdeztem, mi volt ma? Sokszor nézek, hogy jaaaa értem...csak nekem nem mondtad. A lényeg az egészból, hogy régebben nem csak akkor mondott el dolgokat, ha én rá kérdeztem, hogy na mi a helyzet ezt illetően meg azt illetően.

2022. szept. 26. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt értem mind a ketten dolgozunk napközben, de szünetekben néha rám írhatna, amikor van ideje, de mint írtam én szoktam rá írni, és akkor szokott vissza reagálni, egy emojinak is tudnék örülni vagy valami kis szónak vagy mondatnak. Ez hétvégeken sincsen másként, azt hozzá tenném. Amikor hétvége van, és otthon pihen. Napközben elsőnek én szoktam mindíg rá kérdezni, rá írni. Már kipróbáltam többször, hogy megpróbálok nem rá írni egész nap, hogy ő keressen elsőnek, de mikor már este 8 is eltelik és tudom, hogy már rég otthon van, az kicsit rosszul esik. Én nő vagyok, ő férfi. De én írok napközben mindíg kérdezem mi van vele meg hogy alakul a napja? Ez mint említettem korábban nem így volt. Magától rám írt küldött egy szívecskés emojit, ennyiből tudtam, hogy rám gondol. Ennyi elég lenne, vagy egy mondat csak.
2022. szept. 26. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tavkapcsolat, hanem semmi. A tavkapcsolat max. nehany honapig elfogadhato. Engedd el.
2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg amikor először írt neked magányos volt, nem volt hobbija, barátai, párja, tehát ja, ott voltál te és elmesélhetett neked mindent és te is lefoglaltad őt a te sztorijaiddal. de közben rendeződött az élete, és már nem ér rá és/vagy nem igényli, hogy levelezőtársa legyen, csak nem akar lepattintani se, mert érzi hogy neked meg még mindig szükséged van rá hogy kiírhasd magadból a dolgokat.
2022. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 év után itt tartotok? Ez kuka. Hat elpocsékolt év.
2022. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Reggel rám köszön aztán akkor ír amikor végzett a munkával, de csak annyi hogy: Hazaértem. Reggel Jó reggelt, este jó éjt, ennyi."

Most ezt csak én értem, hogy milyen kapcsolat ez??

Fejtsd már ki. Találkoztok egyáltalán?


"Már kipróbáltam többször, hogy megpróbálok nem rá írni egész nap, hogy ő keressen elsőnek, de mikor már este 8 is eltelik és tudom, hogy már rég otthon van, az kicsit rosszul esik"

Elgondolkoztató, hogyha te nem írnál szerinted ő írna??


Ez az egész nagyon szürreális. Nem is tudom mit lehetne erre válaszolni egyáltalán.

2022. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 mas válaszoló ez valóban igaz, hogy akkor még nem volt komoly kapcsolata, amikor megismertük egymást, csak rá 2 évre lett egy kapcsolata, ami azóta is tart. Ő biszexuális férfi. Viszont amikor lett kapcsolata egy másik férfi személyében, akkor eleinte még találkozgattunk, de a társa nem kedvelt engem sosem igazán.
2022. szept. 27. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!